Peggle to kolejny specjalny prezent od Electronic Arts

Peggle to kolejny specjalny prezent od Electronic Arts

17.06.2014 11:41

Electronic Arts kontynuuje akcję poprawiania swojego wizerunku, w ramach programu Specjalny prezent po raz kolejny oddając w ręce graczy darmowy tytuł do pobrania na komputer z Origin. Po kosmicznym horrorze Dead Space, kolorowym Plants vs. Zombies oraz wojennym Battlefieldzie 3 przyszła pora na czysty zręcznościowy relaks. Bezpłatnie do ściągnięcia jest teraz Peggle, cieszący się ogromną popularnością hit PopCap Games.

Peggle -- It's Fever Time!

Widać EA stara się myśleć o szerokim gronie odbiorców, bo po typowo męskim BF3 oferuje pozycję, która na bank spodoba się przynajmniej dziewczynom. Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał o proponowanej w tym miesiącu przez firmę grze to musi uważać, bo bardzo łatwo dać się wciągnąć szaleństwu zdobywania coraz to większej ilości punktów na starannie zaprojektowanych poziomach. Założenia rozgrywki są proste, bo chodzi o takie zrzucanie pojedynczo kulek z góry ekranu, by trafić losowo pozaznaczane na pomarańczowo elementy, a przy okazji też inne, co przełoży się na ostateczny wynik.

Rozpoczynamy z ograniczoną ilością kulek. Grę wydłużyć można poprzez trafianie w poruszający się na dole ekranu koszyk, co ratuje jedno z żyć, lub też uzyskiwanie określonych poziomów punktowych, dających dodatkowe szanse. Etapów do zabawy przygotowano przeszło 50, poznamy przy okazji również zestaw wielobarwnych bohaterów o różnorakich zdolnościach, które wpływają na przebieg rozgrywki.

Cheetah's Peggle Montage

Nie ma co kręcić nosem na teoretycznie infantylne podejście do rozrywki, lecz polecam dać Peggle szansę, gdyż naprawdę tak niepozorna gra potrafi wejść na ambicję. W przyszłym miesiącu zapewne dostaniemy na nowo coś bardziej poważnego. Szczerze powiedziawszy nie obraziłbym się na Mirror's Edge za darmo, szczególnie, że przecież w produkcji jest przeróbka tego niezapomnianego tytułu na PC i sprzęty nowej generacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)