Piękniejszy Kiosk Google Play ze sztuczną inteligencją i dostępnością w przeglądarce

Piękniejszy Kiosk Google Play ze sztuczną inteligencją i dostępnością w przeglądarce

17.11.2016 19:15, aktual.: 18.11.2016 15:03

Na początku tygodnia informowaliśmy Was o zmianach wprowadzonych w Muzyka Google Play, które przyniosły między innymi odświeżony interfejs. Teraz Google na cel wzięło sobie aplikację Kiosk Google Play, ma ona oferować większą personalizację i bardziej rozbudowane treści. Wydana została także aplikacja internetowa, a więc mamy dostęp także z poziomu przeglądarki.

Nad jakością dobieranych artykułów ma czuwać sztuczna inteligencja. Google do kolejnej swojej usługi zastosowało maszynowe uczenie się. Zmiany mamy zobaczyć już po uruchomieniu aplikacji. Na głównym ekranie znajdą się treści dobrane do konkretnego użytkownika, a brane pod uwagę będą także takie czynniki jak aktualna lokalizacja.

Obraz

Dostępne treści mają być bardziej multimedialne. Podczas przewijania zobaczymy automatycznie odtwarzające się materiały wideo czy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości zajmujące całą stronę. Google obiecuje, że materiały będą teraz bardziej wciągające i będą wyglądać jak piękna prezentacja. Dodatkowo sprawdzana będzie przepustowość połączenia z Internetem i w razie potrzeby aktywowany będzie tryb oszczędzania danych.

Najnowsza aktualizacja to nie tylko zmiany w aplikacjach na Androida i iOS, ale także nowa aplikacja internetowa. Dzięki niej mamy dostęp do spersonalizowanego Kiosku Google na każdym urządzeniu, bez konieczności instalowania aplikacji, wystarczy tylko wejść pod ten adres i zalogować się na konto Google.

Obraz

Aplikację znajdziecie w naszej bazie, dostępna jest na Androida. Aktualizacja pojawi się w ciągu kilku dni i będzie wprowadzana falami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)