PL Radio: aplikacja udowadnia, że jest miejsce dla radia na smartfonie

PL Radio: aplikacja udowadnia, że jest miejsce dla radia na smartfonie

PL Radio: aplikacja udowadnia, że jest miejsce dla radia na smartfonie
28.08.2017 13:25

Muzyki słuchamy na YouTube, popularnością cieszą się takie usługi jak Spotify czy Tidal. Czy jest więc miejsce dla radia na smartfonie? Oczywiście, że tak, o ile zostanie ono podane w wygodnej i dopracowanej formie. Przykładem niech będzie aplikacja PL Radio.

PL Radio to nastawiona na prostotę i wygodę użycia aplikacja do słuchania polskich stacji radiowych. Lista stacji jest naprawdę długa, zawiera te najpopularniejsze, tematyczne oraz lokalne. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a w celu posłuchania audycji, wymagane jest tylko połączenie z Internetem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aby posłuchać radia, wystarczy wcisnąć duży przycisk Play. Wówczas niemal natychmiastowo można zacząć słuchać ulubionej stacji. Zdecydować możemy o jakości transmisji – dostępny przełącznik pozwala na wybranie niskiej lub wysokiej jakości. Daną stację możemy dodać do ulubionych i mieć później do niej dostęp na specjalnie przygotowanej liście.

PL Radio to także dodatkowe funkcje. Dzięki wbudowanemu minutnikowi możemy wybrać moment automatycznego wyłączenia radia. Druga możliwość to ustawienie wybranej stacji jako budzika. Z rana więc zamiast ciągle tego samego dźwięku, usłyszymy ulubioną stację radiową. Jeśli jednak aplikacja nie byłaby w stanie rozpocząć odtwarzania (np. ze względu na brak połączenia z Internetem), to obudzi nas domyślna melodia ustawiona w aplikacji budzik w smartfonie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na głównym ekranie wyświetlane są informacje o włączonej stacji radiowej wraz z informacjami o aktualnym utworze. Umieszczony na dole suwak pozwala na szybki dostęp do regulacji poziomu głośności.

Aplikację znajdziecie w naszej bazie oprogramowania – dostępna jest wersja na Androida. Zawsze można sięgnąć po edycję Pro, która została pozbawiona reklam oraz oferuje funkcję motywów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)