Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

17.11.2012 14:00, aktualizacja: 24.11.2012 14:39

Zastanawiacie się jak odzyskać login i hasło do komunikatora, poczty itp.? Chcielibyście zabezpieczyć swoje cenne dane przed ich niespodziewaną utratą lub stworzyć profesjonalną dokumentację techniczną? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Pierwszą aplikacją, która na przestrzeni ostatniego tygodnia zadebiutowała na łamach portalu jest Auslogics BitReplica. Stanowi ona darmowe rozwiązanie, pozwalające sprawnie i wygodnie tworzyć kopie zapasowe cennych dla użytkownika danych - dokumentów, multimediów itp. Program działa w oparciu o profile, których stworzyć możemy dowolną ilość. Deklarujemy w nich pliki i foldery uwzględniane podczas archiwizacji, lokalizację, do której będą one kopiowane, tryb wykonywanych kopii, harmonogram wykonywania backupów, a także wykluczone z archiwizacji dane i kilka bardziej zaawansowanych ustawień jak np. weryfikacja danych po ich archiwizacji.

Obraz

Wśród debiutujących w portalu programów znalazło się m.in. narzędzie recALL do odzyskiwania nie tyle haseł, co również licencji do popularnych programów oraz systemu Windows, DoubleCAD XT, umożliwiające tworzenie rysunków i dokumentacji technicznych oraz ID3 renamer, pozwalające sprawnie zarządzać tagami w plikach multimedialnych. Nowością jest również jeden z flagowych produktów Microsoftu - pakiet biurowy Office 2013 Professional Plus, narzędzie do tworzenia wykresów i diagramów Visio Professional 2013 oraz aplikacja do zarządzania i koordynacji projektów Project Professional 2013. Swój czas warto także poświęcić na przetestowanie oprogramowania antywirusowego Auslogics Antivirus, narzędzia Malwarebytes Anti-Rootkit, które wyspecjalizowane zostało do wykrywania i usuwania z systemu operacyjnego różnego rodzaju rootkitów oraz pakietu filtrów audio/wideo Media Player Codec Pack. Z kolei dla osób, które prowadzą serwis sprzętowy udostępniliśmy wieloplatformową aplikację ntsn.serwis.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)