Podsumowujemy zabawę z czarowaniem motyli

Redakcja

20.06.2011 17:40, aktual.: 20.06.2011 17:58

Na początku czerwca wspólnie z firmą Microsoft zaprosiliśmy Was do zabawy z grą osadzoną w formie skórki serwisu. Gra była wykonana w technologii HTML5 i demonstrowała możliwości Internet Explorera 9 w kwestii obsługi nowoczesnych standardów webowych. Dzisiaj, zgodnie z planem, podsumowujemy ranking i z przyjemnością nagradzamy graczy — nie tylko tych najlepszych!

Gwoli ścisłości przypomnijmy tylko, że by grać trzeba było posiadać Internet Explorera 9 oraz konto w naszym portalu. Następnie, po zalogowaniu, należało „zaczarować” jak najwięcej motyli w ciągu dwóch minut rozgrywki. Wartość punktowa motyli była różna - od 1 do aż 50 punktów. Emocji było więc co nie miara, co potwierdziły liczne dyskusje i komentarze. Aby urozmaicić zabawę, obiecaliśmy nagrody dla najlepszych graczy. Zgodnie z tą obietnicą pierwsze miejsce nagrodziliśmy wejściówką na tegoroczny HotZlot, kolejnych 20 graczy z najlepszymi wynikami otrzymuje od nas portalowe koszulki.

Walka była zacięta, a różnice punktowe w czołówce nie były znaczne. Zwycięzca jak zwykle może być jednak tylko jeden — chylimy czoła przed użytkownikiem Eleks, którego refleks i sprawność fizyczna zaowocowały wynikiem 2396 punktów i ten wynik wyniósł go na pierwsze miejsce w naszym rankingu. Pozostaje tylko powiedzieć: do zobaczenia na HotZlocie! :-) Kolejne 20 nagrodzonych osób to, według zajętego miejsca: matzu, kamilze, Kovalainennn, adi1166, kubut, djfoxer, tymcio76, tores1977, napastn1k, beduin75, marcinkam, cinek40, Piotrek_20, CZARNY15, DTM, toones, Łukash, filipmoto2010, Kaka' i pmselby. Aby zmieścić się na liście najlepszych 21 graczy należało zdobyć 2067 punktów. W ostatecznym rankingu pominęliśmy oczywiście przedstawiciela redakcji, Docenta, który zdobył 2193 punktów i w prowizorycznej tabeli uplasował się na 9 miejscu. ;-)

To jednak jeszcze nie koniec. W naszej grze chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę, więc oprócz najlepszych graczy postanowiliśmy nagrodzić także 11 szczęśliwców wylosowanych spośród wszystkich grających. Pierwszy uczestnik z tej listy otrzymuje wejściówkę na HotZlot — jest to lex_iuris. Kolejnych 10 graczy nagradzamy portalowymi koszulkami. Są to Plebanov, aqarysta, totti3ster, slepciu, teges508, vitriol, Thakel, reemer, anubix oraz zielinxd.

Powyższy ranking zawiera tylko osoby, które grały "własnymi rękami" i zacięcie klikały w motyle, nie ingerując w kod gry ani jej funkcjonowanie. Podkreślamy to, bo w trakcie gry pojawiły się osoby, które zdecydowały się zamienić swój refleks i sprawność na spryt i umiejętności. Ich zachowanie niestety skutecznie zaburzyło grę osobom, które czarowały motylki zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami. By nikt nie był poszkodowany, postanowiliśmy więc utworzyć równoległy, oddzielny ranking uczestników, którzy wybrali tę trudniejszą drogę i jednocześnie otwarcie przyznali, że w ich imieniu grają napisane przez nich boty. I tutaj przewidzieliśmy nagrodę, aby Waszą wiedzę i niebanalne umiejętności docenić. W tej kategorii zaproszenie na HotZlot po długich analizach zdecydowaliśmy się przyznać użytkownikowi pebal. Jego bot był naszym zdaniem najciekawszy, a po pełne uzasadnienie tej decyzji zapraszamy do wpisu blogowego Ryana, który przy okazji zagłębia się w techniczne aspekty funkcjonowania gry.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim graczom dziękujemy za udział w zabawie. Zapraszamy równocześnie do udziału w kolejnych akcjach specjalnych i konkursach! :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)