Polski horror podbija świat: ogrywamy Layers of Fear

Polski horror podbija świat: ogrywamy Layers of Fear
Krzysztof Fiedor

21.02.2016 19:27, aktual.: 14.06.2018 16:27

Czy ktoś z Was słyszał o producencie gier Bloober Team? Jeszcze do niedawna firma z Krakowa produkowała gry na sprzęty takie jak Nintendo DS, Wii czy PlayStation Vita. Dużym sukcesem dewelopera była gra A-Man, pierwsza polska produkcja na konsolę PlayStation Vita. Ten stan najwyraźniej zostanie zmieniony za sprawą najnowszej produkcji na komputery osobiste i konsole nowej generacji, Layers of Fear. Tytuł już na etapie wczesnego dostępu na platformie Steam podbił serca graczy notując ponad 97 procent pozytywnych recenzji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra jest utrzymana w konwencji horroru, gdzie straszą nas nie potwory i trupy wypadające z szafy, a mroczny i psychodeliczny klimat... i butelki wypadające z szafy. Mocną stroną tytułu jest szczegółowa grafika i bardzo dobrze oddane pomieszczenia w wiktoriańskiej posiadłości, którą przyjdzie nam przemierzać. Produkcja, poza oczywistym aspektem rozrywki próbuje nas też czegoś nauczyć. W posiadłości znajdziemy mnóstwo obrazów, a duża ich część jest cyfrową postacią prawdziwych dzieł malarskich. Podczas kilkunastu minut gry udało nam się zidentyfikować dwa obrazy, ciekawe czy odkryjecie ich więcej :)

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych minut z gry. Według nas jest to jeden z pretendentów do gry roku w kategorii horror. Jeszcze jedno, możecie się też zapoznać z naszą recenzją pisaną Layers of Fear do czego również gorąco zachęcamy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)