Polujesz na okazje? Zainstaluj aplikację Rabacik, a nie przegapisz żadnej obniżki

Polujesz na okazje? Zainstaluj aplikację Rabacik, a nie przegapisz żadnej obniżki

Sprawdź nową wersję aplikacji Rabacik
Sprawdź nową wersję aplikacji Rabacik
23.02.2019 09:51

Rabacik to poręczna aplikacja, dzięki której żadna promocja na pożądany produkt nie przejdzie nam koło nosa. Jeśli więc ktoś czeka aż spadnie cena Samsunga Galaxy S10 albo Xiaomi Mi 9, powinien się tą aplikacją zainteresować.

W aplikacji Rabacik można przygotować listę produktów do kupienia ze sklepów internetowych i wyznaczyć najwyższą cenę, jaką jesteśmy skłonni za nie zapłacić. Jeśli cena spadnie poniżej tego poziomu, aplikacja o tym powiadomi. Tylko tyle i aż tyle. Nie trzeba pamiętać o samodzielnym sprawdzaniu ofert sklepów i nie ma obaw, że promocja się skończy przed zakupami.

  • Tu można podać cenę, poniżej której aplikacja wyśle powiadomienie
  • Lista sklepów to już prawie 50 pozycji
[1/2] Tu można podać cenę, poniżej której aplikacja wyśle powiadomienie

Prawie 50 sklepów w jednym miejscu

Przewagą Rabacika nad powiadomieniami z porównywarek cen jest to, że można śledzić zmiany cen w konkretnym sklepie, a nie zmiany ceny produktu na rynku w ogóle. Rabacik jest w stanie monitorować produkty w prawie 50 sklepach, a lista wydłuża się z każdą aktualizacją. W chwili pisania artykułu było ich już 47. Są to sklepy internetowe z Polski i Niemiec, należące do różnych kategorii. W Rabaciku znajdziemy integracje ze sklepami z markowymi ubraniami i obuwiem, księgarnie, sklepy z akcesoriami do wystroju wnętrz i meblami, markety budowlane, biura podróży sprzedające wycieczki i bardzo licznie reprezentowane sklepy z elektroniką i sprzętem RTV i AGD. Na liście jest też jedna apteka.

Jak korzystać z Rabacika? Po uruchomieniu aplikacji trzeba dodać produkty, których ceny chcemy śledzić, z odpowiednich sklepów. Najpierw należy wybrać sklep z listy, a następnie odnaleźć produkt w sklepowej wyszukiwarce. Po przejściu na stronę produktu można zlecić śledzenie ceny i wskazać własną kwotę. Warto dodawać ten sam produkt w różnych sklepach, by nie przegapić żadnej okazji. Aplikacja raz dziennie sprawdza ceny produktów z listy, historię zmian cen można oglądać na wykresach.

  • Wykres cen w ujęciu czasowym
  • Przykładowa lista obserwowanych produktów z podziałem na sklepy
[1/2] Wykres cen w ujęciu czasowym

Rabacik to aplikacja bardzo prosta, ale pomysłowa. Wyświetla sporo reklam, których można się pozbyć, kupując licencję za 10,99 zł. To nic w porównaniu z oszczędnościami, jakie można zyskać dzięki powiadomieniom z Rabacika. Ponadto do końca maja 2019 roku dla wszystkich dostępna jest za darmo wersja „Premium Lite”, czyli zawierająca reklamy, ale bez ograniczenia liczby sklepów, w których produkty można śledzić. Gdy ograniczenie wróci, dodatkowe sklepy będzie trzeba dokupić za 3,69 zł.

Aplikację Rabacik dla Androida można pobrać z naszej bazy programów. Jeśli zaś wolicie przeglądać marketowe gazetki zamiast polować na konkretne okazje, polecam aplikację Moja Gazetka.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)