bECRjZAR

Przeglądarki stron WWW

Strona głównaWindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWW
Filtr aplikacji:
licencja
bECRjZAT
bECRjZAZ
Comodo IceDragon icon

Comodo IceDragon 65.0.2.15

Comodo IceDragon to kolejna (tuż obok Comodo Dragon Internet Browser) przeglądarka internetowa stworzona przez firmę Comodo na bazie Firefoksa, w której zawarto autorskie rozwiązania wpływające na wzrost bezpieczeństwa użytkownika podczas przeglądania stron WWW. Program nie wiele różni się od swojego protoplasty, jednak zaimplementowane w nim funkcje pozwalają ochronić komputer i przechowywane w nim dane przed różnego rodzaju szkodliwymi komponentami, na jakie natknąć się można w trakcie codziennego surfowania w Sieci.

polska wersja językowa
27k
Cyberfox icon

Cyberfox 52.9.1

Cyberfox to bazująca na kodzie Firefoksa przeglądarka internetowa, przygotowana i skompilowana specjalnie z myślą o 64-bitowych edycjach systemu Windows. Zastosowano w niej szereg zabiegów optymalizacyjnych i jak zapewniają twórcy na 64-bitowej architekturze pracuje ona znacznie wydajniej od swojego popularnego protoplasty.

polska wersja językowa
55k
Epic Privacy Browser icon

Epic Privacy Browser 80.0.3987.88

Epic Privacy Browser to stworzona przez indyjskich programistów przeglądarka internetowa, bazująca na kodzie projektu Chromium. Na pierwszy plan stawia ona bezpieczeństwo i ochronę prywatności użytkownika, charakteryzując się przy tym dużą szybkością działania.

polska wersja językowa
17.2k
bECRjZBP