Ravcore: nowa marka sprzętu dla graczy. Testujemy klawiaturę, myszkę i słuchawki

Ravcore: nowa marka sprzętu dla graczy. Testujemy klawiaturę, myszkę i słuchawki
03.02.2016 17:52
Ravcore: nowa marka sprzętu dla graczy. Testujemy klawiaturę, myszkę i słuchawki

Producenci osprzętu dla graczy takiego jak myszki, klawiatury czy słuchawki mają swoje pięć minut. Rynek ten rośnie z roku na rok. Nic dziwnego, że co chwilę pojawia się nowy producent z interesującą ofertą. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na polskim rynku zadebiutowała marka Ravcore z produktami przeznaczonymi właśnie dla pasjonatów cyfrowej rozrywki. Otrzymaliśmy do sprawdzenia trzy produkty: klawiaturę mechaniczną Edge, myszkę laserową Cyclone i słuchawki 7.1 Zen. Jak wypadły? Zapraszamy do oglądania i komentowania.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wydaje się, że debiut nowej marki wypadł całkiem przyzwoicie. Jednak, jak to zwykle bywa, nie mamy do czynienia ze sprzętem idealnym. Praktycznie w każdym ze sprawdzonych produktów można dopatrzeć się jakichś uchybień. A to kabel za sztywny, a to cena nie taka, czy materiały zalatujące tanią chińszczyzną. Właściwie, z tej trójki najkorzystniej wypadła klawiatura mechaniczna Edge. Jednak tu małym minusem jest cena. W myszce Cyclone denerwuje zaśdość sztywny kabel, a słuchawki na tle naprawdę sporej konkurencji w tym przedziale cenowym trącą tanim plastikiem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nie oznacza to, że produkty Ravcore są złe. Słuchawki świetnie brzmią i dość dobrze izolują od hałasów. Myszka korzysta z bardzo dobrego czujnika Avago 9800. Klawiatura natomiast jest bardzo wytrzymała i solidna.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jak to mówią, pierwsze koty za płoty. Jest dobrze, jednak mogłoby być lepiej. To nie jedyne modele, które oferuje producent. Do wyboru mamy kilka różnych klawiatur, myszek i słuchawek. W ofercie znalazły się również zasilacze komputerowe. Jeśli tylko nadarzy się okazja, postaramy się przybliżyć Wam pozostałe sprzęty tej marki.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)