Recenzja BlackBerry 9800 Torch i inne nowości w labie

Recenzja BlackBerry 9800 Torch i inne nowości w labie

Redakcja
07.01.2011 22:30, aktualizacja: 08.01.2011 02:43

W uruchomionym niedawno dziale lab opublikowaliśmy właśnie recenzję najnowszego BlackBerry 9800 Torch, który łączy kilka ciekawych cech - jest to zaawansowany smartphone wyposażony zarówno w duży, dotykowy, pojemnościowy ekran, Trackpad oraz klawiaturę QWERTY. Z naszego punktu widzenia szczególnie interesujący jest także najnowszy system operacyjny firmy RIM - BlackBerry OS 6.0 - oraz rozwiązania z zakresu mobilnego dostępu do poczty w trybie push za pomocą usług BIS i BES. Zwróciliśmy też uwagę na ciekawe możliwości aplikacji BlackBerry Desktop, w tym synchronizację danych między urządzeniem a komputerem z pomocą WiFi.

Zainteresowanych tematem zapraszamy do recenzji, w której weryfikujemy tezę BlackBerry 9800 Torch - nie tylko dla Obamy?

Przy okazji wsłuchaliśmy się w Wasze uwagi i do wszystkich recenzji dodaliśmy streszczenia, które na samej górze eksponują najważniejsze wady i zalety testowanych urządzeń. Pracujemy też nad otwarciem mikrobloga tak, by za pomocą specyficznego mechanizmu komentarzy dać Wam większe możliwości interakcji z publikowanymi treściami, których będzie teraz przybywać - kolejne recenzje już wkrótce. Liczymy też, że przypadnie Wam do gustu formuła recenzji eksponująca nie tylko techniczne walory urządzenia, ale i bardziej użytkowe oraz te związane z naszą tematyką, oprogramowaniem.

Zapraszamy także do lektury wcześniej opublikowanych materiałów: recenzji multimedialnego wideotelefonu IP Grandstream GXV3140, testu szybkich dysków SSD Kingstona z serii V+, artykułu na temat netbooka ASUS 1215N i testu macierzy sieciowej Synology DS710+.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)