Popularny komunikator Viber świętuje Mistrzostwa Świata w piłkę nożną. Komunikator wprowadzi nie tylko specjalny zestaw naklejek na tę okazję, ale też system pozwalający rozmawiającym obstawiać wyniki w widoku czatu.

bETFCyWd

Podczas rozmowy użytkownicy mogą skorzystać z prostego systemu obstawiania wyników i zawierać zakłady między sobą albo wziąć udział w międzynarodowej grze i wygrać cenne nagrody. Służy do tego miniaplikacja, którą znajdziemy w tym samym miejscu, co integrację ze Spotify i wyszukiwarkę GIF-ów. Z jej poziomu możemy zacząć zabawę ze znajomym i obstawiać wyniki kolejnych rozgrywek, a także sprawdzać, kto z nas robił to trafniej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Viber uruchomił także piłkarskiego bota, który przypomina o meczach oraz prowadzi międzynarodową zabawę, w której można wygrać bilet VIP na mecz FC Barcelona vs. Real Madryt i drobniejsze nagrody codzienne. Będą to między innymi kredyty Viber Out i naklejki. Tak samo jak w zabawie ze znajomymi, musimy trafnie obstawiać wyniki kolejnych meczów i zbierać punkty. Ponadto bot podaje aktualności z Mistrzostw i pokazuje nadchodzące mecze – na razie widoczna jest pierwsza transza spotkań grupowych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Viber zyskał także zestaw niezbyt ładnych naklejek piłkarskich w kilku językach.

bETFCyWf

Viber jest dostępny dla Androida, iOS-a, macOS-a i Windowsa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (7)
bETFCyXb