Rozstrzygamy akcję blogowania o Windows 8!

Rozstrzygamy akcję blogowania o Windows 8!

Redakcja
25.12.2012 15:56, aktualizacja: 03.01.2013 14:37

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców naszej akcji blogowej Windows 8 przygotowanej we współpracy z polskim oddziałem Microsoft. Każdy bloger, który w ciągu miesiąca podzielił się swoimi przemyśleniami bądź doświadczeniami na temat Windows 8 miał szansę na bardzo atrakcyjne nagrody.

Nagrodę główną — tablet z Windows 8 — redakcyjna komisja konkursowa zdecydowała się przyznać blogerowi DelphiX. Zdecydowanie jego podejście do całej akcji było najbardziej oryginalne, bo nie ograniczył się on tylko do biernego opisywania swoich przeżyć związanych z najnowszym systemem Microsoftu, ale także dorzucił wiele „od siebie”. I tak nasi czytelnicy otrzymali od DelphiXa kilka miniprogramów przydatnych w codziennej pracy, rozszerzających funkcje samego systemu, a także dość obszerny wpis wprowadzający w świat programowania aplikacji dla Windows 8. Gratulujemy pomysłu i zapału, które teraz chętnie nagradzamy :-)

Obraz

Kolejne nagrody — konsole Xbox 360 — wędrują do czwórki blogerów, których naszym zdaniem również nie sposób było nie zauważyć w czasie akcji. Mowa o użytkownikach bachus, januszek, Pangrys i Scorpions.B. Również oni zademonstrowali ciekawe podejście do tematu, a także wytrwałość i systematyczność. Zestawy klawiatur i myszek Microsoftu należą się natomiast dziesiątce kolejnych blogerów: biomen, bl3, camargo096, dansys80, darek719, edelmann, k1b1c, Kaworu, webnull oraz underface. Przyznaliśmy także nagrody w postaci unikatowych koszulek dobrychprogramów. Otrzymują je alan207, DjLeo, kadet90, kazek31, Loreno, lukaszgd, Rav-X, sgj, sunbeam96 oraz tomi001. Naturalnie koszulkę dołączymy także do wszystkich zestawów z tabletem włącznie :-)</pWszystkim blogerom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję blogowania o Windows 8 i mamy nadzieję, że pozostaniecie w naszej blogowej społeczności na dłużej ;-) Przypominamy, że jeszcze do końca roku trwa bliźniacza akcja blogowania na temat Windows Server 2012, gdzie do wygrania czekają równie atrakcyjne nagrody: między innymi konsole Xbox 360, smartfony Nokia Lumia 820 i kurtki naszego portalu. Do piór więc, blogerzy — a raczej do klawiatur! ;-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)