Rozstrzygamy konkurs „Przetestuj sprzęt od Lenovo, wygraj nagrody”. Oto zwycięzcy!

Rozstrzygamy konkurs „Przetestuj sprzęt od Lenovo, wygraj nagrody”. Oto zwycięzcy!

Rozstrzygamy konkurs „Przetestuj sprzęt od Lenovo, wygraj nagrody”. Oto zwycięzcy!
Redakcja
28.09.2016 10:49, aktualizacja: 28.09.2016 11:00

Konkurs „Przetestuj sprzęt od Lenovo, wygraj nagrody”, będącykolejną odsłoną naszych konkursów dla blogerów dobrychprogramów,bardzo się Wam spodobał. Razem z naszym partnerem, chińską firmąLenovo, przygotowaliśmy dla Was urządzenia do testów. Nasiblogerzy otrzymywali sprzęt do testów, a po jego przetestowaniupublikowali swoje wpisy, dzieląc się z Czytelnikami spostrzeżeniamii opiniami.

Zależało nam na recenzjach ciekawych, nieschematycznych,przemawiających do wyobraźni, tym bardziej, że to właśnie dowyobraźni ma przemawiać sprzęt Lenovo, który trafił do testów.Przypomnijmy, były to konwertowalny laptop Lenovo YOGA 900, tabletLenovo YOGA Tab 3 Pro, smartfony Lenovo Moto X Force oraz Lenovo K5,oraz smartzegarek Lenovo Moto 360 2 Gen.

Wybierając zwycięzców braliśmy pod uwagę zarówno pomysłowośćjak i jakość wpisów, oceniliśmy poziom merytoryczny i językowy.Wybór nie był łatwy, ale grono redakcyjne przyzwyczajone jest doniełatwych wyborów, więc jakoś sobie poradziliśmy. Oto listazwycięzców konkursu i nagrody, jakie do nich trafią:

Pierwszą nagrodę, w postaci smartfona Lenovo K5 w kolorzesrebrnym, otrzyma lordjahu. Jego wpis LenovoYOGA Tab 3 Pro jako wielozadaniowy tablet dla kinomaniakawzbudził nasze uznanie za profesjonalizm, wnikliwośćprzeprowadzonych testów i jakość ilustracji. Tę recenzję nietylko świetnie się czytało, stanowi ona niewątpliwie realnąpomoc dla każdego, kto byłby zainteresowany kupnem takiego sprzętu.

Trzy równorzędne nagrody, wakacyjne zestawy gadżetów Lenovo owartości 150 zł każdy, otrzymają xomo_pl za wpis RecenzjaLenovo YOGA 900, djfoxer za wpis MotorolaMoto 360 2 generacji — recenzja na sportowo, oraz freyahza wpis Kobiecespojrzenie na Lenovo YOGA 900. To wysoce autorskie, pomysłowe,dobrze napisane wpisy, które pokazują wysoki poziom językowy itechniczną kompetencję ich autorów.

Wszyscy, którzy opublikowali wpisy w ramach akcji konkursowej(ich listę znajdziecie na stronie dobreprogramy.pl/lenovo),otrzymają nagrody pocieszenia. Są to shaki81, mordzio,kubut, skandyn, marson1, Areh, adamk1985oraz pakierhakierxd. Dziękujemy za Wasze starania,spodziewajcie się pocieszających koszulek!

Koszulki przyznaliśmy też autorom najciekawszych komentarzy,jakie pojawiły się pod wpisami w tej akcji. Otrzymają je arlid,Bander zwierz oraz Pudel89.Dobra robota, komentujcie więcej :).

Wszystkim nagrodzonymgratulujemy, skontaktujemy się z Wami w kwestii przekazania nagród.Wszystkich zaś zapraszamy do śledzenia naszych blogów, w którychmożecie co miesiąc wytypować najlepsze wpisy, które zostanąnastępnie przez nas nagrodzone atrakcyjnym sprzętem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)