Samsung Galaxy Fold nie trafi do każdego sklepu, a pierwsze dostawy będą ograniczone

Samsung Galaxy Fold nie trafi do każdego sklepu, a pierwsze dostawy będą ograniczone

Prezes Samsunga podczas prezentacji modelu Galaxy Fold, fot. materiały prasowe
Prezes Samsunga podczas prezentacji modelu Galaxy Fold, fot. materiały prasowe
Oskar Ziomek
26.02.2019 17:28, aktualizacja: 26.02.2019 17:41

Składany Samsung Galaxy Fold nie ma już przed nami wielu tajemnic. Po miesiącach spekulacji i rozważań, jak mogłoby wyglądać urządzenie w ostatecznej formie, Samsung pokazał finalny produkt tuż przed premierą flagowców z serii S10. Od kilku dni znamy zatem wygląd i podstawową specyfikację, ale dopiero teraz do internetu trafiają informacje o pierwszych dostawach.

Samsung Galaxy Fold ma być dostępny w sprzedaży w drugiej połowie kwietnia tego roku. Cena będzie wysoka, bowiem już podczas premiery potwierdzono, że urządzenie będzie kosztować niespełna 2 tysiące dolarów na rynku amerykańskim. Z drugiej strony pojawiły się informacje, że na rynku europejskim również wyniesie 2 tysiące, ale już euro. Za smartfon przyjdzie więc zapłacić równowartość ponad 8 tysięcy złotych. Okazuje się jednak, że odliczenie właściwej sumy może nie wystarczyć, by wejść w posiadanie Galaxy Fold.

Pierwsze dostawy Galaxy Fold będą ograniczone

Jak informuje serwis The Verge, którego redaktorzy mieli okazję uzyskać niektóre informacje wprost od Samsunga, pierwsze dostawy składanego Galaxy Fold będą ograniczone. Liczba dostępnych urządzeń będzie mniejsza niż w przypadku S10, ale co ciekawe, znaczenie będzie miał także sposób ekspozycji składanego smartfona w sklepach.

Samsung Galaxy Fold, fot. materiały prasowe
Samsung Galaxy Fold, fot. materiały prasowe

W efekcie urządzenie nie trafi do wszystkich dotychczasowych punktów sprzedaży smartfonów. Producent chce mieć pewność, że obsługa, jak i sama ekspozycja będą spełniały najwyższe standardy.

Składany smartfon Samsunga dostanie 6 aparatów

Warto zwrócić uwagę, że składany wyświetlacz nie jest jedyną ciekawą cechą nowego urządzenia Samsunga. Galaxy Fold zostanie bowiem wyposażony łącznie w 6 aparatów, z których każdy znalazł się w urządzeniu z innego powodu.

Główny moduł aparatu urządzenia wyposażono w trzy obiektywy o rożnych ogniskowych. Dzięki temu możliwe jest wygodne wykonywanie zdjęć krajobrazów oraz przedmiotów znajdujących się w oddali. Więcej o aparatach zastosowanych w Samsungu Galaxy Fold możecie przeczytać w odrębnej publikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)