Samsung Galaxy Note 7 FE sprzedaje się prawie tak dobrze, jak S8

Samsung Galaxy Note 7 FE sprzedaje się prawie tak dobrze, jak S8

Samsung Galaxy Note 7 FE sprzedaje się prawie tak dobrze, jak S8
Oskar Ziomek
12.07.2017 16:22

Samsung Galaxy Note 7 Fandom Edition, odnowiona wersja smartfonu, która niedawno trafiła w Korei do sprzedaży po burzliwych przejściach w poprzednim roku, sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Choć mogłoby się wydawać, że użytkownicy będą do tego urządzenia podchodzić z pewną rezerwą, to w praktyce zainteresowanie modelem jest tak duże, iż przewiduje się wyprzedanie wszystkich dostępnych egzemplarzy nawet w najbliższych dwóch tygodniach.

Przypomnijmy, iż Note 7 Fandom Edition dostępny jest na tę chwilę tylko w Korei, przewidziano sprzedaż łącznie 400 tysięcy sztuk urządzeń. Jak donosi serwis The Korea Times, powołując się na wypowiedzi osoby nieujawnionej z imienia i nazwiska, ale związanej z branżą telekomunikacyjną, dostępne zapasy magazynowe mogą się skończyć szybciej, niż wcześniej przypuszczano. Note FE ma się sprzedawać niemal tak samo dobrze, jak Galaxy S8, który bije rekordy już od jakiegoś czasu:

Przewidujemy, że limitowana edycja Note'a FE wyprzeda się jeszcze w tym miesiącu. (...)Jego cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi flagowymi urządzeniami z Androidem dostępnymi na rynku.

Samsung ma się z czego cieszyć

Z tego miejsca warto dodać, iż tak duże zainteresowanie Notem FE stanowić może dla Samsunga niepodważalny powód do radości. W ubiegłym roku problemy z akumulatorem modelu Note 7 były tylko jednym z elementów, które mogły naruszyć wizerunek firmy i przyczynić się do utracenia części klientów. Nie bez znaczenia pozostał także późniejszy pożar w fabryce Samsung SDI oraz aresztowanie wiceprezesa firmy, posądzanego wówczas o korupcję.

Duże nadzieje pokładano zatem w Samsungu S8. Po serii wpadek, miał to być pierwszy smartfon, który swoim rewolucyjnym wzornictwem ponownie przekona klientów do wybierania właśnie produktów Samsunga. W tym wypadku nie mogło być więc już mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach, toteż nawet te stosunkowo mało istotne z balansem bieli wyświetlacza, były szybko przez firmę rozwiązywane.

Fani flagowych smartfonów Samsunga z rysikiem nie muszą się obawiać, iż model Note 7 FE nie jest dostępny w naszym kraju i w związku z tym nie mają szans na zakup ciekawego sprzętu. Wystarczy poczekać na Note'a 8: chociaż data premiery nie jest jeszcze znana, już teraz wiadomo, że telefon będzie wyjątkowy – w tym wypadku między innymi dlatego, iż będzie to najpewniej najdroższy Samsung w historii firmy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)