Samsung S10 zostanie pokazany w lutym? Producent zaprasza na UNPACKED 2019

Samsung S10 zostanie pokazany w lutym? Producent zaprasza na UNPACKED 2019

Nadchodzi premiera Samsunga Galaxy S10 (depositphotos)
Nadchodzi premiera Samsunga Galaxy S10 (depositphotos)
Oskar Ziomek
14.01.2019 14:22, aktualizacja: 14.01.2019 14:50

Samsung zaprasza na prezentację nowych smartfonów, która odbędzie się 20 lutego w San Francisco. Wydarzenie o nazwie Samsung Galaxy UNPACKED 2019 to najpewniej okazja do pokazania nowych flagowców z serii S10, ale możliwe, że podczas prezentacji zobaczymy także coś jeszcze, co sugerowaliśmy już wcześniej, wówczas bazując przede wszystkim na informacjach serwisu The Verge. Niektóre źródła spekulują bowiem o premierze finalnej wersji składanego smartfona z wyświetlaczem Infinity Flex. Jego prototyp pokazano jeszcze w listopadzie ubiegłego roku, podczas konferencji Samsunga dla deweloperów.

Na ponad miesiąc przed prezentacją Samsung podsyca atmosferę billboardami, które umieszczono we Francji. Grafika przedstawia koreańskie litery, które, jak sugeruje producent, można przetłumaczyć na The future unfolds. Z angielskiego to wyrażenie może natomiast w wolnym tłumaczeniu oznaczać rozwijającą się przyszłość. Unfold może natomiast wskazywać na odginanie, co można odnieść do domniemanego składanego urządzenia. Ten aspekt prezentacji pozostaje zagadką, ale Samsung już teraz zachęca do śledzenia kolejnych informacji. Prawdopodobnie jeszcze przed zapowiadanym wydarzeniem dowiemy się więcej.

Billboardy we Francji, źródło: Samsung Mobile Press.
Billboardy we Francji, źródło: Samsung Mobile Press.

Wszystko wskazuje jednak na to, iż pod koniec lutego będziemy już wiedzieć, jak wyglądają nowe modele z serii Galaxy S10. Premiera urządzeń spodziewana jest od dawna w pierwszym kwartale 2019 roku, a grafika towarzysząca zapowiedzi wydarzenia przedstawia najpewniej zagiętą krawędź telefonu oraz liczbę 10, jeszcze bardziej upewniając wszystkich, iż chodzi właśnie o prezentację nowego flagowca z serii S. Z drugiej strony, z krótkiej informacji prasowej dowiadujemy się, iż podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną urządzenia stworzone w oparciu do 10 lat innowacji. Możliwe więc, że Galaxy S10 będzie tylko jedną z atrakcji podczas pokazu.

Samsung zaprasza na prezentację UNPACKED, źródło: Samsung Mobile Press.
Samsung zaprasza na prezentację UNPACKED, źródło: Samsung Mobile Press.

UNPACKED 2019 – kolejna prezentacja Samsunga pod znanym hasłem

UNPACKED to nazwa, która nie będzie towarzyszyć Samsungowi po raz pierwszy. Prezentacja modelu Note 9, a wcześniej także S9 i S9+ również były tak nazwane. Wcześniej, przy okazji Galaxy S8 i S8+ zastosowano slogan Unbox your phone, który w tym przypadku odnosił się do odpakowania urządzenia, ale także w luźnym tłumaczeniu – pozbawienia go ramek. Galaxy S8/S8+ były bowiem pierwszymi smartfonami w ofercie Samsunga, które wyposażono w wydłużone wyświetlacze. Ich nietypowe wówczas propozycje pozwoliły uzyskać wrażenie dużo większego wyświetlacza zamkniętego w podobnych rozmiarów obudowie.

Chociaż premiera Samsunga Galaxy S10 jest dopiero przed nami, a opisywane wydarzenie może dotyczyć innych modeli (pokaz S10 to w końcu tylko wysoce prawdopodobne założenie), to już teraz o nadchodzącym flagowcu wiemy dość dużo. W ostatnich tygodniach w sieci pojawiło się wiele przecieków, a sporo emocji wzbudził jeden z pierwszych renderów modelu S10+, który ujawnił możliwą implementację przednich aparatów. Otwór w ekranie bez wątpienia nie każdemu przypadł do gustu. Wszystko wskazuje na to, że ostateczny wygląd nowego urządzenia będzie znany już za nieco ponad miesiąc.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)