Scheduled – aplikacja, która nie pozwoli zapomnieć o wysłaniu wiadomości

Scheduled – aplikacja, która nie pozwoli zapomnieć o wysłaniu wiadomości

23.01.2018 18:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po raz kolejny zapomniałeś o wysłaniu wiadomości? Miałeś złożyć życzenia, przypomnieć o filmie czy potwierdzić do piątku obecność na imprezie i tego nie zrobiłeś? Można ratować się aplikacją z przypomnieniami lub – co wygodniejsze – sięgnąć po aplikację Scheduled. Służy ona do przypominania o wysłaniu wiadomości, obsługuje popularne komunikatory, a dzięki przejrzystemu interfejsowi, każdy poradzi sobie z jej obsługą.

Aplikacja Scheduled jest prosta i jej zadaniem jest wyłącznie pomoc w zapamiętaniu wiadomości, które mają być wysłane w przyszłości. Wśród funkcji dostępne jest ustawienia konkretnej daty wysyłki, godziny, odbiorcy wiadomości, regularnego przypominania oraz zapamiętanie samej treści wiadomości. Dodatkowo w wersji premium włączymy opcję automatycznego wysyłania wiadomości.

W wersji darmowej można aktywować natomiast powiadomienia. Wystarcza to, by nie zapomnieć o napisaniu wiadomości. Aplikacja umożliwia również automatyzację – przypominanie o urodzinach. Niestety, daty urodzin mogą być pobrane wyłącznie z aplikacji Kontakty. Nie jest dostępna opcja zaimportowania dat urodzin z zewnętrznego kalendarza czy usługi Google lub Facebooka.

Zapisanie wiadomości do zapamiętania sprowadza się do:

Stworzoną listę wiadomości można edytować. W tym celu należy przytrzymać palec na konkretnej wiadomości i przesunąć ją w lewo.

Obraz

Pojawią się trzy opcje: DUPLICATE – zduplikuj (utworzenie drugiego, identycznego wpisu), ARCHIVE – zarchiwizuj oraz DELETE – usuń.

W wyznaczonym wcześniej dniu, pojawi się powiadomienie. Po kliknięciu jesteśmy przenoszeni do menu wysłania wcześniej zapisanej wiadomości. Dostępne opcje to: SMS, Copy (kopiuj), Call (Zadzwoń), Email (wyślij wiadomość e-mail) i More (więcej – otwiera domyślne menu udostępniania w Androidzie).

Obraz

Dodatkowo, zależnie od posiadanych komunikatorów, może pojawić się opcja wysłania za pomocą Facebook Messengera, WhatsAppa lub Telegrama. W przypadku komunikatorów firm trzecich, jesteśmy przenoszeni do okna udostępnienia, z którego wyślemy zapisaną wcześniej treść wiadomości. Z kolei w aplikacji do SMS-ów, odbiorca i treść wiadomości wprowadzana jest automatycznie, a naszym zadaniem pozostaje kliknięcie na wyślij.

Aplikację Scheduled znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)