AndroidZdrowie i aktywnośćTreningSeven - 7 Minute Workout
Seven - 7 Minute Workout ikona

Seven - 7 Minute Workout

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Koniec z wymówkami, bo aplikacja Seven to idealna propozycja dla osób, które chciałyby zadbać o swoją sylwetkę, ale niestety nie mają na to czasu.

Seven zostało skonstruowane w taki sposób, by użytkownik musiał poświęcić na ćwiczenia zaledwie siedem minut dziennie. Wykorzystując specjalne badania naukowe autorzy udostępnili sesje niewymagające posiadania jakichkolwiek przyrządów – potrzeba wyłącznie chęci, bo trening można przeprowadzić w dowolnym miejscu na niewielkiej przestrzeni.

Warto wspomnieć, że Seven pozwala na dostosowywanie poszczególnych sesji do własnych możliwości i potrzeb. Dodatkowo użytkownik może rywalizować ze swoimi znajomymi, zyskując tym samym większą motywację oraz wsparcie innych osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy.

Przed uruchomieniem aplikacji Seven należy wiedzieć, że jest ona oparta na subskrypcji rocznej (20,83 zł za miesiąc) lub jednorazowej (miesiąc kosztuje 44,99 zł). Zanim zdecydujemy się zapłacić będziemy mogli skorzystać z 7-dniowej wersji próbnej.

Po uiszczeniu opłaty możemy dołączyć do 7 Club, którego członkowie uzyskują lepsze rezultaty, dzięki planom treningowym przygotowanym po sprawdzeniu sprawności fizycznej danego użytkownika. Każdy, kto zdecyduje się na zapisanie do klubu będzie miał dostęp do ponad 200 ćwiczeń pozwalających na zróżnicowanie poszczególnych sesji i otrzyma wskazówki od certyfikowanego trenera personalnego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPerigee AB
Liczba pobrań36
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Seven - 7 Minute Workout ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)