Shazam trafia do samochodów SEAT: w kilka sekund dowiemy się, co „leci” w radiu

Shazam trafia do samochodów SEAT: w kilka sekund dowiemy się, co „leci” w radiu

Shazam trafia do samochodów SEAT: w kilka sekund dowiemy się, co „leci” w radiu
25.06.2018 13:05, aktualizacja: 25.06.2018 13:44

W samochodach marki SEAT znalezienie piosenki, która leciała w radiu będzie znacznie łatwiejsze. Wprowadzona zostanie aplikacja znana ze smartfonów, która rozpoznaje aktualnie odtwarzaną muzykę.

SEAT postanowił dodać aplikację Shazam do systemu infotainment. Nie będziemy więc musieli przeszukiwać ręcznie Internetu czy korzystać z aplikacji bezpośrednio na smartfonie, aby dowiedzieć się, jaki jest tytuł piosenki, którą słyszymy.

Aplikacja Shazam będzie dostępna w każdym samochodzie SEAT-a wyposażonym w system SEAT DriveApp dla AndroidAuto. Skorzystanie z funkcji rozpoznawania muzyki jest naprawdę proste – wystarczy na ekranie samochodu nacisnąć odpowiednią ikonkę.

To kolejny krok SEAT-a, który ma uczynić samochody marki bardziej atrakcyjnymi dla współczesnego klienta. Ważne stają się nie tylko właściwości jezdne czy komfort foteli, ale także dodatkowe usługi, które znane są m.in. ze smartfonów. Wcześniej firma rozpoczęła współpracę z Amazonem w celu wprowadzenia asystenta głosowego Alexa.

Usługa Shazam jest już dostępna w Hiszpanii, Niemczech i Szwajcarii. W Polsce samochody ze zintegrowaną funkcją będzie można zamówić jeszcze w 2018 roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)