AndroidGryZręcznościoweSki Safari 2
Ski Safari 2 ikona

Ski Safari 21.5.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ski Safari 2 to druga część dobrze przyjętego runnera, którego akcja rozgrywa się pośród zimowych, górskich szczytów. Po raz kolejny przyjdzie nam nie tylko uciekać przed niebezpieczeństwem, ale przy okazji wykonywać podniebne akrobacje.

W Ski Safari 2 postawiono na rozwój dobrze znanych elementów, bez wprowadzania zbyt dużych zmian. Rozgrywka jak przystało na runnera sprowadza się do kilku prostych gestów, za pomocą których omijamy przeszkody i wykonujemy podniebne akrobacje. Wykorzystując różne elementy mapy możemy tworzyć rozbudowane sekwencje podniebnych ewolucji, dzięki którym zyskamy znacznie więcej punktów. Nie zabrakło również systemu wyzwań.

Zebrane środki możemy przeznaczyć na nowe stroje, deski, narty a także ulepszenia. W razie braku odpowiedniej kwoty wspomogą nas mikropłatności. Nie są one jednak niezbędne, a w Ski Safari 2 nie natrafiamy na mur, który wymusi na nas płacenie. Do zalet gry należy dopisać także możliwość zabawy w sieci lokalnej.

Ski Safari 2 to solidna kontynuacja, która fanom gatunku jak i poprzedniczki zapewni kolejne godziny dobrej zabawy. Gra dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań100
Data aktualizacji14 gru 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Ski Safari 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)