iOSGryZręcznościoweSki Safari 2
Ski Safari 2 ikona

Ski Safari 2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ski Safari 2 to bezpośrednia kontynuacja, dobrze przyjętego runnera. Po raz kolejny przyjdzie nam wcielić się w rolę miłośnika zimowego szusowania po stokach, przy okazji wykonując coraz bardziej widowiskowe akrobacje.

W Ski Safari 2 postawiono na rozwój dobrze znanych elementów, bez wprowadzania zbyt dużych zmian. Rozgrywka jak przystało na runnera sprowadza się do kilku prostych gestów, za pomocą których omijamy przeszkody i wykonujemy podniebne akrobacje. Wykorzystując różne elementy mapy możemy tworzyć rozbudowane sekwencje podniebnych ewolucji, dzięki którym zyskamy znacznie więcej punktów. Nie zabrakło również systemu wyzwań.

Zebrane środki możemy przeznaczyć na nowe stroje, deski, narty a także ulepszenia. W razie braku odpowiedniej kwoty wspomogą nas mikropłatności. Nie są one jednak niezbędne, a w Ski Safari 2 nie natrafiamy na mur, który wymusi na nas płacenie. Do zalet gry należy dopisać także możliwość zabawy w sieci lokalnej.

Ski Safari 2 to solidna kontynuacja, która fanom gatunku jak i poprzedniczki zapewni kolejne godziny dobrej zabawy. Niestety w przypadku wersji dla systemu iOS zabrakło darmowej wersji testowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji30 gru 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Ski Safari 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)