Skype dla Windows 10 wreszcie jako wydanie stabilne – są też nowości

Strona głównaSkype dla Windows 10 wreszcie jako wydanie stabilne – są też nowości
11.04.2017 08:37
Skype dla Windows 10 wreszcie jako wydanie stabilne – są też nowości

Aplikacja Skype dla Windowsa 10 pod koniec ubiegłego miesiąca wyzbyła się dopisku Preview, jednak wyłącznie w wersji dla Insiderów. Teraz to samo spotkało także edycję kierowaną do wszystkich użytkowników Windowsa – widać, że Microsoft porządkuje stan swoich produktów przy okazji premiery aktualizacji Creators Update, której obrazy można już od jakiegoś czasu pobierać i instalować.

bEKMqGDF

Przypomnijmy, że zmiana nazwy to nie wszystko, bowiem towarzyszy jej kilka nowości w samej aplikacji. Zaliczyć do nich należy integrację Kontaktów z systemem, obsługę Skype SMS, nowe skróty klawiaturowe, możliwość przeszukiwania treści czatów oraz zmodyfikowany interfejs dla wideorozmów.

350198447531648961

Nowości dotknęły także funkcję zwykłego dzwonienia: od teraz także w trakcie połączenia możliwa jest zmiana mikrofonu lub kamery, a nawet dodawanie nowych urządzeń. Może się to okazać szczególnie przydatne nie tyle podczas rodzinnych pogawędek, ale w bardziej zaawansowanych zastosowaniach, w tym choćby szkoleniach.

bEKMqGDH

Wysyp nowych funkcji w Skypie może tylko cieszyć. Niestety, aktualne możliwości Skype'a nie sposób porównać z zapowiadaną niegdyś przez Microsoft Messaging. Jej możliwości korporacja podzieliła pomiędzy Skype'a a zaprezentowane wczoraj po raz pierwszy My People. Najnowszą wersję programu znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKMqGED