Sleep Genius ikona

Sleep Genius1.1.9

AndroidZdrowie i aktywnośćRelaks i koncentracjaSleep Genius
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sleep Genius to aplikacja ułatwiająca zasypianie i pomagająca lepiej się wysypiać. Wykorzystuje ona mechanizmy opracowane na potrzeby NASA, które pomagają zasnąć astronautom. Znajdziemy w niej muzykę, której składowe powstały dzięki współpracy ekspertów z dziedziny neurologii, psychologii i inżynierii dźwięku.

Muzyka składa się z czterech podstawowych komponentów: dźwięków binauralnych, fal sinusoidalnych, które wywołają efekt „bujania”, różowego szumu, świetnie blokującego dźwięki z zewnątrz, a także psychoaktywnej muzyki, opracowanej przez naukowców specjalnie na potrzeby relaksu i zasypiania.

Najlepiej dźwięków słuchać z głośników stereo lub wygodnych słuchawek. Dobrze jest wybrać sobie ulubioną melodię, która zawsze będzie kojarzyć się ze spaniem. Użytkownicy darmowej wersji aplikacji mają tu ułatwione zadanie, bo do wyboru jest tylko jeden utwór.

Aplikacja pozwala ustawić czas snu lub drzemki, a także ustawić codzienny budzik z bardzo przyjemną melodią. W myśl zasady, że najlepiej codziennie chodzić spać i wstawać o tej samej porze, nie ma tu możliwości ustawiania budzika osobno na różne dni tygodnia.

Uproszczona aplikacja dostępna jest za darmo, pełna wersja dla Androida kosztuje 10 dolarów i oferuje więcej melodii, więcej alarmów, tryb drzemki, tryb relaksu, można w niej też monitorować sen i prowadzić dziennik.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSleep Genius
Liczba pobrań266
Data aktualizacji10 maj 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Sleep Genius ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)