AndroidRozrywka i hobbyOdtwarzacze audiobookówSmart AudioBook Player
Smart AudioBook Player ikona

Smart AudioBook Player

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Smart AudioBook Player powinien zainteresować wszystkich miłośników audiobooków. Jeżeli aplikacje dedykowane konkretnym sklepom nie spełniają twoich oczekiwań, możliwe, że rozwiązaniem będzie właśnie ta aplikacja.

Dzięki Smart AudioBook Player uzyskamy dostęp do audiobooków zgromadzonych na naszym urządzeniu. Aby uniknąć problemów z innymi plikami muzycznymi, najlepiej zgrać książki do jednego folderu i ustawić go jako domyślny. Do pełni szczęścia brakuje jedynie możliwości pobierania i słuchania audiobooków z chmury.

Interfejs jak i funkcje programu zostały dostosowane do specyfiki słuchania książek. Nie zabrakło między innymi opcji zwiększania prędkości czytania, czy też dynamicznego przewijania. A to tylko część z możliwości. Opcje pełne są drobnych ustawień, które pozwolą lepiej dopasować zarówno wygląd jak i interfejs oraz zachowanie programu do naszych potrzeb.

Skoro już mowa o wykonaniu, Smart AudioBook Player wygląda przeciętnie. Jak solidne narzędzie, ale nic więcej. Sporym ułatwieniem jest polska wersja językowa.

W wersji darmowej mamy dostęp jedynie do podstawowych opcji. Zakup premium to wydatek około 6 zł. Autor udostępnia nam je na 30 dni za darmo, dzięki czemu każdy może przekonać się sam czy dodatkowe opcje są mu potrzebne.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 745
Data aktualizacji14 kwi 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaTestowa (demo)
Smart AudioBook Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)