Smule ikona

Smule9.7.7

AndroidRozrywka i hobbyAplikacje rozrywkoweSmule
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Smule to aplikacja do karaoke, dzięki której możemy śpiewać wybrane utwory samemu, wspólnie z przyjaciółmi lub nawet z ludźmi z całego świata.

Na początku Smule zapyta nas o ulubione gatunki muzyczne. Po ich wskazaniu narzędzie dostosuje listę proponowanych utworów w oparciu o preferencje użytkownika. Jeśli więc zdecydowaliśmy się na piosenki z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, to w polecanych utworach znajdziemy m.in. hity zespołów Queen, Roxette, Foreigner, Cutting Crew i wielu innych gwiazd z tamtego pamiętnego okresu.

Smule pozwala na modyfikowanie głosu w czasie rzeczywistym, co sprawia, że będzie on brzmiał nieco lepiej niż w rzeczywistości. Dodatkowo istnieje możliwość nagrywania swojego wokalu, który następnie dodamy do wybranego teledysku. Wzbogacimy go licznymi filtrami (np. selfie, czarno-biały lub sepia) i efektami wizualnymi, by całość prezentowała się bardziej atrakcyjnie. Tak przygotowane wideo udostępnimy w sieci.

Program jest dostępny do pobrania za darmo, ale bezpłatna wersja Smule oferuje jedynie możliwość śpiewania wspólnie z innymi osobami (ich głosy zostały wcześniej zarejestrowane). Jeśli chcemy aktywować funkcję VIP, możemy skorzystać z 7-dniowego triala. Po zakończeniu okresu próbnego Smule VIP kosztuje 14,99 złotych miesięcznie.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSmule
Liczba pobrań372
Data aktualizacji23 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Smule ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)