Snapchat dostaje mapy ze snapami, ale optymalizacji wciąż brak

Snapchat dostaje mapy ze snapami, ale optymalizacji wciąż brak

Snapchat dostaje mapy ze snapami, ale optymalizacji wciąż brak
21.06.2017 20:29

Snapchat wprowadza nową funkcję opartą na lokalizacji. Teraz Snapy możemy przeglądać pod względem danego miejsca, co powinno pomóc w śledzeniu interesujących nas wydarzeń, w tym chociażby imprez sportowych. Wystarczy na głównym ekranie wykonać dwoma palcami gest pomniejszenia.

W aplikacji Snapchata wcześniej dostępne były już funkcje związane z lokalizacją. Będąc w danym miejscu, mogliśmy korzystać z okazjonalnch filtrów, najczęściej odnoszących się do wybranych miast. Teraz funkcje związane z lokalizacją będą bardziej rozbudowane, a użytkownicy dostają mapę na którą naniesione są snapy.

Możemy obejrzeć snapy znajomych, jak i również te powiązane z odbywającymi się w danym miejscu ważnymi imprezami. Sami również możemy dodawać snapy powiązane z daną lokalizacją. W celu zapewnienia prywatności, twórcy umożliwili wybór osób, które zyskają dostęp do informacji o naszej aktualnej lokalizacji.

Niestety, aktualizacja nie rozwiązuje coraz większego problemu Snapchata. Aplikacja robi się ociężała, odciągając od siebie użytkowników, którzy coraz chętniej korzystają ze snapchatowych funkcji w Instagramie. Snapchat działa coraz gorzej, mając nawet skłonności do nagłych zamknięć lub dłuższych zawieszeń.

Najnowszą wersję Snapchata znajdziecie w naszej bazie. Dostępna jest wersja na Androida oraz iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)