Snapchat z dodawaniem linków i funkcją edycji tła snapów

Snapchat z dodawaniem linków i funkcją edycji tła snapów

Snapchat z dodawaniem linków i funkcją edycji tła snapów
06.07.2017 17:38

Po dodaniu map ze snapami, do aplikacji Snapchata trafiają kolejne nowe funkcje, chociaż optymalizacji wciąż brak. Wśród nowości tym razem znalazła się funkcja, którą docenią marki przy promocji swoich produktów. Będą mogły wrzucić snapa z linkiem do strony opisującej produkt czy do sklepu z ofertą jego sprzedaży.

Paperclips, bo tak nazywa się nowa funkcja z linkami, pozwala na lepszą promocję usług. Jak przed chwilą wspomnieliśmy, można do wybranego snapa dołączyć link do strony internetowej. Odbiorcy snapa po przesunięci palcem w górę, będą mogli przejść do strony i przykładowo przeczytać dodatkowe informacje o danym produkcie. Co ciekawe, takie rozwiązanie było wcześniej dostępne w Instagram Stories, które przecież powstało jako konkurencja dla Snapchata, kopiując większość elementów od przeciwnika.

Dzięki kolejnej funkcji Backdrops zmienimy tło w snapach. Wycinamy konkretne obiekty ze zdjęcia, np. samych siebie i zmieniamy całą resztę, dodając nowe elementy na tło, na które zostajemy nałożeni. Do Snapchata trafił teraz także filtry głosu. Wcześniej z funkcji zmiany barwy głosu mogliśmy korzystać przy wybranych filtrach graficznych, teraz głos zmienimy również za pomocą oddzielnych dedykowanych filtrów.

How to use Snapchat Paperclip links, Backdrops, and Voice Filters

Ostatnia większa nowość to możliwość tworzenia niestandardowych geofiltrów bezpośrednio w aplikacji. Mogą z nich korzystać zwykli użytkownicy, ale także organizatorzy imprez lub właściciele miejsc publicznych. Dzięki tej funkcji stworzą własny, niepowtarzalny filtr, który będzie kojarzył się z danym miejscem czy wybraną imprezą.

Aktualizacja trafia właśnie do użytkowników Snapa. Oczywiście aplikację Snapchata znajdziecie w naszej bazie. Dostępna jest wersja na Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)