AndroidGryZręcznościoweSonic Dash
Sonic Dash ikona

Sonic Dash7.6.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sonic Dash to udane przeniesienie przygód niebieskiego jeża na urządzenia mobilne. Zabawę oparto na popularnym gatunku runnerów, w którym akcję obserwujemy zza pleców naszego bohatera. Ciągły bieg idealnie wpisuje się w klimat Sonica.

Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas krótki samouczek. Sonic Dash nie odbiega pod względem sterowania od innych, podobnych tytułów. Choć sama rozgrywka zawiera kilka elementów dodatkowych, w tym pojedynki z bossami to jednak żaden miłośnik runnerów nie powinien mieć z nią problemów.

Gra posiada rozbudowany system osiągnięć, zadań i ulepszeń. Oczywiście powiązano je z rozbudowanymi mikropłatnościami. Na szczęście Sonic Dash nie tylko oferuje wiele metod na zdobycie dodatkowych funduszy, ale również zachęca nagrodami do częstego i regularnego grania. Od niedawna w grze możemy spotkać także bohaterów z serii Angry Birds. Niestety autorzy nie dodali integracji z usługą Google Play Gry.

Oprawa Sonic Dash prezentuje się bardzo dobrze. Czuć prędkość naszego jeża, zarazem gra działa płynnie nawet na słabszych urządzeniach. Choć jest darmowa to nie męczy nas mikropłatnościami. To dobra propozycja nie tylko dla fanów Sonica.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSEGA
Liczba pobrań335
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Sonic Dash ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)