Spotify z nowym interfejsem w smartfonach: czytelny podział na muzykę i podcasty

Strona główna Aktualności
Spotify ma teraz nowy interfejs
Spotify ma teraz nowy interfejs

O autorze

Dobre wieści dla użytkowników Spotify. Producent zdecydował się odświeżyć interfejs aplikacji w smartfonach, dzięki czemu przeglądanie biblioteki jest teraz wygodniejsze. Obsługa została uproszczona, a pomiędzy kolejnymi kartami można się przełączać przesunięciami palcem po ekranie.

Nowy interfejs Spotify to także zmiana w kontekście wyszukiwania podcastów. Po aktualizacji traktowane są one na równi z muzyką i można się dostać do ich listy z poziomu odrębnej zakładki. Po jej wybraniu, poniżej użytkownik może zdecydować, czy chce przeglądać tylko odcinki, pobrane pliki, czy programy.

Wyszukiwanie podobnie rozwiązano w kontekście muzyki. Tutaj podział pozwala wyświetlić osobno listy odtwarzania lub utwory z biblioteki z podziałem na wykonawców lub albumy. Całość jest bardzo czytelna, a przesuwanie się pomiędzy kolejnymi listami może nawet przypominać obsługę smartfonów z Windows Mobile.

Inne zmiany w Spotify

W kontekście zmian w Spotify warto przypomnieć, że w ostatnich miesiącach do aplikacji trafił przydatny widok samochodowy. To opcja dla kierowców, którzy wykorzystują Spotify jako źródło muzyki w trakcie jazdy samochodem. Podczas odtwarzania w tym trybie przyciski są większe, a na ekranie wyświetlane są tylko najważniejsze informacje.

Aplikacja Spotify w wersji dla wielu platfrom jest dostępna do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania.

© dobreprogramy
s