AndroidRozrywka i hobbyAplikacje dla miłośników filmu i serialiStar Wars
Star Wars ikona

Star Wars3.11.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja mobilna Star Wars to skarbnica wiedzy dla miłośników gwiezdnego uniwersum. Zbiera w sobie informacje oraz materiały multimedialnie dotyczące premiery najnowszych filmów.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji będziemy musieli podać swój wiek oraz zaakceptować warunki użytkowania. Aplikacja pozwala na założenie konta oraz logowanie, ale nie jest to krok konieczny. Na koniec wybieramy jeszcze jeden z trzech motywów (Droidy, jasna strona mocy, ciemna strona mocy) i możemy przystąpić do przeglądania zasobów programu.

Całość podzielono na osiem głównych kategorii.Wśród nich znajdziemy trailery (w tym materiały pozakulisowe), wiadomości, gify i emojis, popularne dźwięki, mini grę, możliwość robienia zdjęć selfi w klimacie gwiezdnej sagi, prognozę pogody czy też wykorzystanie rzeczywistości rozszerzonej. W większości z tych kategorii znajdziemy kilka pomniejszych.

Oficjlna aplikacja Star Wars to gratka dla każdego fana. Szkoda tylko, że część informacyjna została sprowadzona do niezbędnego minimum i jak to bywa w takich przypadkach, więc ciekawych treści znajdziemy na nieoficjalnych serwisach. Aplikacja jest dostępna za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDisney
Liczba pobrań224
Data aktualizacji11 gru 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Star Wars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)