bEasfiIB
Star Wars ikona

Star Wars3.8.0.2

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja mobilna Star Wars to skarbnica wiedzy dla miłośników gwiezdnego uniwersum. Zbiera w sobie informacje oraz materiały multimedialnie dotyczące premiery najnowszych filmów.

bEasfiID

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji będziemy musieli podać swój wiek oraz zaakceptować warunki użytkowania. Aplikacja pozwala na założenie konta oraz logowanie, ale nie jest to krok konieczny. Na koniec wybieramy jeszcze jeden z trzech motywów (Droidy, jasna strona mocy, ciemna strona mocy) i możemy przystąpić do przeglądania zasobów programu.

Całość podzielono na osiem głównych kategorii.Wśród nich znajdziemy trailery (w tym materiały pozakulisowe), wiadomości, gify i emojis, popularne dźwięki, mini grę, możliwość robienia zdjęć selfi w klimacie gwiezdnej sagi, prognozę pogody czy też wykorzystanie rzeczywistości rozszerzonej. W większości z tych kategorii znajdziemy kilka pomniejszych.

Oficjlna aplikacja Star Wars to gratka dla każdego fana. Szkoda tylko, że część informacyjna została sprowadzona do niezbędnego minimum i jak to bywa w takich przypadkach, więc ciekawych treści znajdziemy na nieoficjalnych serwisach. Aplikacja jest dostępna za darmo.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDisney
Liczba pobrań208
Data aktualizacji10 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Star Wars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEasfiJi
bEasfiJz