iOSRozrywka i hobbyAplikacje dla miłośników filmu i serialiStar Wars
Star Wars ikona

Star Wars

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Star Wars to oficjalna aplikacja stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zapewnia dostęp do sporej ilości informacji i treści multimedialnych.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji będziemy musieli podać swój wiek oraz zaakceptować warunki użytkowania. Aplikacja pozwala na założenie konta oraz logowanie, ale nie jest to krok konieczny. Na koniec wybieramy jeszcze jeden z trzech motywów (Droidy, jasna strona mocy, ciemna strona mocy) i możemy przystąpić do przeglądania zasobów programu.

Całość podzielono na osiem głównych kategorii.Wśród nich znajdziemy trailery, wiadomości, gify i emojis, popularne dźwięki, mini grę, możliwość robienia zdjęć selfi w klimacie gwiezdnej sagi czy też wykorzystanie rzeczywistości rozszerzonej. W większości z tych kategorii znajdziemy kilka pomniejszych.

Oficjlna aplikacja Star Wars to gratka dla każdego fana. Szkoda tylko, że część informacyjna została sprowadzona do niezbędnego minimum i jak to bywa w takich przypadkach, więc ciekawych treści znajdziemy na nieoficjalnych serwisach. Aplikacja jest dostępna za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDisney
Liczba pobrań60
Data aktualizacji27 mar 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Star Wars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)