Surface Pro 4 – najnowsze dzieło Microsoftu w naszych rękach

Surface Pro 4 – najnowsze dzieło Microsoftu w naszych rękach

Surface Pro 4 – najnowsze dzieło Microsoftu w naszych rękach
Krzysztof Fiedor
07.12.2015 20:44, aktualizacja: 08.12.2015 11:05

W nasze ręce trafił właśnie najnowszy produkt Microsoftu – Surface Pro 4. To hybryda, w której podzespoły niezłego laptopa zostały upakowane w obudowie, jakiej nie powstydziłby się tablet. Urządzenie ma dotykowy ekran o przekątnej 12,3 cala i rozdzielczości 2736×1824 pikseli, z możliwością obsługi rysikiem. Intel Core i5, 4 GB RAM-u i 128 GB dysk SSD świetnie ze sobą współpracują pod kontrolą systemu Windows 10 Pro. Urządzenie zachwyca wykonaniem, dobrymi materiałami i niewielką wagą. Widać, że producent zadbał o każdy detal.

Wśród nowości znajdziemy nowe piórko, które może pochwalić się rozpoznawaniem 1024 poziomów nacisku, zupełnie jak tablety dla grafików. Nowe komponenty powinny też dobrze wpłynąć na wydajność. To też rzuca się w oczy od pierwszego uruchomienia – aplikacje działają płynnie i bez przycinek.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Niestety w oczy rzuca się jeszcze jedno. Ceny podstawowej wersji zaczynają się od 4300 złotych, a kończą się na ponad 10 tysiącach. Dodatkowo trzeba jeszcze wysupłać 650 złotych na klawiaturę, której nie ma w zestawie. Czy tak wyceniony sprzęt nadaje się do poważnej pracy? Tego dowiecie się z recenzji, która niebawem pojawi się na portalu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)