AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweSwarm by Foursquare
Swarm by Foursquare ikona

Swarm by Foursquare6.10.50

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Swarm to nowa propozycja od Foursquare. Autorzy tego popularnego serwisu postanowili rozdzielić funkcje głównej aplikacji. Swarm ma przejąć część społecznościową Foursquare, który skupi się na ocenach miejsc oraz lokali.

Dzięki Swarm otrzymujemy dostęp do informacji o lokalizacji naszych znajomych. Odległości podzielono na kilka kategorii, dzięki czemu w łatwy sposób możemy rozeznać się jak blisko nas są konkretne osoby.

Jeżeli chcemy się z kimś spotkać, Swarm pozwala nam na szybki kontakt za pomocą sms, telefonu oraz Facebook Messengera. Możliwości ten zależne są od danych podanych w profilu wybranej osoby. Mamy też możliwość tworzenia spotkań z wyprzedzeniem. O 20 masz zamiar iść do parku? Wystarczy dodać odpowiedni wpis, a znajomi zostaną o tym poinformowani.

Swarm czerpie najlepsze społecznościowe rozwiązania od Foursquare, przy okazji ma też jego wady. Wizja dobrze działającej aplikacji zakłada regularne i systematycznego logowania naszych znajomych. A z tym zawsze był problem. Oceny użytkowników wskazują, że taki podział nie przypadł im do gustu. Jednam sama aplikacja wykonana jest solidnie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań91
Data aktualizacji19 wrz 2023
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Swarm by Foursquare ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)