SwiftKey z trybem incognito dla użytkowników ceniących prywatność

Strona głównaSwiftKey z trybem incognito dla użytkowników ceniących prywatność
15.11.2016 14:22
SwiftKey z trybem incognito dla użytkowników ceniących prywatność

Z jednej strony mnóstwo internautów, czasem nawet świadomie oddaje swoją prywatność dostawcom usług i producentom oprogramowania. Z drugiej strony stale rośnie liczba osób, którym nie podobają się praktyki korporacji zbierających zbyt wiele informacji o swoich klientach. To właśnie oni powinni zainteresować się nowym trybem w SwiftKey, popularnej klawiaturze na urządzenia mobilne.

bEJFGlLp

SwiftKey w celu usprawnienia i zwiększenia wygody użytkowania przechowuje w chmurze zgromadzone dane. Zbiera ona nie tylko nowe słowa, ale także informacje o naszych kontaktach, adresach e-mail czy inne bardziej wrażliwe dane. Dzięki temu możemy synchronizować dane pomiędzy urządzeniami i mieć spersonalizowaną klawiaturę od razu po instalacji na nowym sprzęcie. Jednak płaciliśmy za to prywatnością.

350191151288182721

Dla osób ceniących prywatność lub dla użytkowników, którzy chcą by wybrane dane nie zostały synchronizowane, został wprowadzony tryb incognito. Po jego włączeniu, klawiatura wyłączy algorytm zapisywania słów i nie będzie gromadziła danych. Włączony tryb incognito rozpoznamy po zmienionym motywie – na klawiaturze widoczna jest biała maska.

bEJFGlLr

Nowa funkcja dostępna jest w nowej wersji aplikacji. Aktualizacja wprowadzana jest stopniowo i niebawem powinna trafić do wszystkich użytkowników. Oczywiście SwiftKey w wersji na Androida i iOS-a znajdziecie w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJFGlMn