AndroidKomunikacja/społecznośćSerwisy randkoweSympatia
Sympatia ikona

Sympatia5.0.1-BUILD-67a125c

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sympatia to oficjalna aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów randkowych w naszym kraju. Zapewnia nam dostęp do profilu, a także wykorzystuje możliwości smartfonów np. poprzez dodanie wyszukiwania osób w naszej okolicy.

Aby skorzystać z aplikacji, należy założyć konto w serwisie Sympatia.pl. Niestety, nie możemy tego dokonać z poziomu programu, a jedynie specjalnie przygotowanej strony mobilnej. Nie zabrakło także logowania za pomocą konta Facebook. Ekran startowy aplikacji składa się ze zdjęć proponowanych kontaktów. Ich kryteria możemy zmienić korzystając z wyszukiwarki.

Za pomocą aplikacji Sympatia możemy nie tylko wyszukiwać kontakty, ale również przeglądać informacje, a także nawiązywać komunikację, wysyłać nowe wiadomość jak i odczytywać te otrzymane. Z poziomu ustawień aktywujemy powiadomienia (e-mail oraz push), nie zabrakło również opcji edycji naszych danych oraz profilu.

Aplikacja dostępna jest za darmo, choć niektóre z jej funkcji są dostępne dopiero po aktywacji konta premium. Dodatkowo zawodzi stabilność działania programu, a także wyszukiwarka. Kilkukrotnie zwracała złe dane, pomimo konkretnych kryteriów wyszukiwania. Pomimo tych błędów ułatwia dostęp do serwisu jego użytkownikom.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 169
Data aktualizacji25 cze 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Sympatia ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)