iOSKomunikacja/społecznośćSerwisy randkoweSympatia
Sympatia ikona

Sympatia4.5.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji Sympatia, użytkownicy serwisu o tej samej nazwie zyskują łatwiejszy dostęp do swojego konta, wiadomości, a także profili innych osób. Z poziomu telefonu mogą nie tylko sprawdzać wiadomości, ale również nawiązywać nowe znajomości..

Aby skorzystać z aplikacji, należy założyć konto w serwisie Sympatia.pl. Niestety, nie możemy tego dokonać z poziomu programu, a jedynie specjalnie przygotowanej strony mobilnej. Nie zabrakło także logowania za pomocą konta Facebook. Ekran startowy aplikacji składa się ze zdjęć proponowanych kontaktów. Ich kryteria możemy zmienić korzystając z wyszukiwarki.

Za pomocą aplikacji Sympatia możemy nie tylko wyszukiwać kontakty, ale również przeglądać informacje, a także nawiązywać komunikację, wysyłać nowe wiadomość jak i odczytywać te otrzymane. Z poziomu ustawień aktywujemy powiadomienia (e-mail oraz push), nie zabrakło również opcji edycji naszych danych oraz profilu. Niestety mobilna Sympatia nie oferuje wszystkich informacji i możliwości znanych z wersji www serwisu. Dodatkowo zawodzi stabilność działania programu. Aplikacja dostępna jest za darmo, ale niektóre z jej funkcji są dostępne dopiero po aktywacji konta premium.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań167
Data aktualizacji15 gru 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Sympatia ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)