Szukasz laptopa na prezent? AMD dokłada darmowe gry do wybranych modeli

Szukasz laptopa na prezent? AMD dokłada darmowe gry do wybranych modeli09.12.2014 12:46
Szukasz laptopa na prezent? AMD dokłada darmowe gry do wybranych modeli

Końcówka roku to zawsze szał wyprzedaży, więc wiele osób niemal na ostatnią chwilę odkłada zakup prezentów pod choinkę, licząc na lepsze ceny. Jeżeli ktoś przez cały rok myślał o nowym laptopie i brał pod uwagę też komputery wykorzystujące układy AMD, powinien mieć na względzie dodatkową promocję firmy. Do wybranych modeli dokłada ona obecnie za darmo gry, by było na czym przetestować wydajność nabytego sprzętu.

350128883355576257

Udział w akcji sprowadzono do kilku prostych kroków. Oczywiście pierwszy z nich to zakup laptopa objętego promocją, który powinien być w sklepie specjalnie oznaczony. W przypadku wątpliwości, jak zwykle warto spytać sprzedawcę o dany egzemplarz. Po wstępnej konfiguracji systemu należy później odwiedzić specjalną stronę AMD, tam zarejestrować się i pobrać oraz zainstalować program weryfikujący. Ten wygeneruje unikalny kod ID do przeklejenia z powrotem na stronę w odpowiednim polu, po kliknięciu w przycisk umożliwiający zobaczenie bezpłatnej gry. Kod na nią przyjdzie na maila.

Fani komputerów stacjonarnych, którzy być może też myślą o zmianie karty graficznej na zimę, powinni pamiętać, że w dalszym ciągu AMD zachęca do niespoczywania na laurach. Każdy nabywca nowego Radeona może sobie wybrać kilka gier za darmo z zestawu przeszło 20 tytułów (m.in. Obcy: Izolacja, Murdered: Souls Suspect, Tomb Raider, Sleeping Dogs), a do tego dostanie też najnowszą Cywilizację do kolekcji. Ten ostatni tytuł bardzo promowany jest jako coś niesamowitego na układach AMD, bowiem korzysta z technologii Mantle firmy. Jej dobrodziejstwa są jednak tylko dla Windowsa.

Warto blisko obserwować to, co robi AMD, bo starając się mieć bardziej konkurencyjne propozycje dla graczy, ostatnio bardzo często i w krótkich odstępach czasu dokłada dodatkowe promocje. Mamy dopiero początek grudnia, więc należy wypatrywać dalszych akcji na zachętę bliżej Gwiazdki, zwłaszcza że konkurencja przecież nie śpi.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)