AndroidGryPrzygodoweTales from the Borderlands
Tales from the Borderlands ikona

Tales from the Borderlands1.79

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tales from the Borderlands to kolejna seria gier przygodowych od Telltale Games. Tym razem osadzona w świecie strzelanki Borderlands. Jak się okazuje połączenie dwóch tak skrajnych gatunków może być bardzo apetyczne.

Swoją konstrukcją gra nie odbiega od poprzednich produkcji Telltale. Ponownie największy nacisk położono na fabułę, to w jaki sposób jest opowiadana. Gracz jest w dużej mierze widzem, który w odpowiedni momencie może przejąć kontrolę nad bohaterem, pokierować jego krokami czy też decyzjami.

Bardziej dynamiczne sekwencje oparto o mechanizm QTE. Klimat całości jest nieco lżejszy niż w pozostałych grach. Znajdziemy tu sporo czarnego humoru dobrze znanego fanom Borderlandsów. Nie zabrakło także charakterystycznej dla produkcji Telltale Games oprawy graficznej. Specyficzna rozgrywka sprawia, że sterowanie jest wygodne nawet na ekranach mniejszych urządzeń.

Tradycyjnie całość podzielono na epizodu. Część pierwszą można pobrać za darmo, aby samemu ocenić poziom gry jak i fabuły. Tales from the Borderlands to pozycja obowiązkowa zarówno dla fanów serii Borderlands jak i gier od Telltale Games.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań268
Data aktualizacji18 maj 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Tales from the Borderlands ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)