bEgMDSPp
Tales from the Borderlands ikona

Tales from the Borderlandsversion 1.6.1

Strona głównaiOSGryPrzygodoweTales from the Borderlands
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tales from the Borderlands przenosi akcję i bohaterów znanych z serii strzelanek Borderlands w świat przygodówek od Telltale Games. Z połączenia tych dwóch skrajnych gatunków, otrzymujemy wyjątkowo wciągającą produkcję.

bEgMDSPr

Swoją konstrukcją gra nie odbiega od poprzednich produkcji Telltale. Ponownie największy nacisk położono na fabułę, to w jaki sposób jest opowiadana. Gracz jest w dużej mierze widzem, który w odpowiedni momencie może przejąć kontrolę nad bohaterem, pokierować jego krokami czy też decyzjami.

Bardziej dynamiczne sekwencje oparto o mechanizm QTE. Klimat całości jest nieco lżejszy niż w pozostałych grach. Znajdziemy tu sporo czarnego humoru dobrze znanego fanom Borderlandsów. Nie zabrakło także charakterystycznej dla produkcji Telltale Games oprawy graficznej. Specyficzna rozgrywka sprawia, że sterowanie jest wygodne nawet na ekranach mniejszych urządzeń.

Tradycyjnie całość podzielono na epizodu. Część pierwszą można pobrać za darmo, aby samemu ocenić poziom gry, fabuły oraz stabilność na naszym urządzeniu. Tales from the Borderlands to pozycja obowiązkowa zarówno dla fanów serii Borderlands jak i gier od Telltale Games.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań67
Data aktualizacji2 maj 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Tales from the Borderlands ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgMDSPW
bEgMDSQn