r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

teksty musiXmatch + odtwarzacz

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

teksty musiXmatch + odtwarzacz to aplikacja, która z prostego programu do szukania tekstów piosenek zamieniała się w rozbudowany odtwarzacz muzyki. Dalej świetnie spełnia swoje podstawowe zadania.

Galeria programu

Przy pierwszym starcie teksty musiXmatch + odtwarzacz przeszukuje naszą kolekcję muzyki i jeżeli mamy ją dobrze opisaną przypisuje do utworów teksty piosenek. Możemy je sprawdzić podczas słuchania muzyki. Najciekawiej prezentuje się jednak opcja FloatingLyrics. Współpracuje ona nie tylko z musiXmatch ale także innymi popularnymi aplikacjami takimi jak: Muzyka Play, Spotify, Deezer itp. Pozwala ona na śledzenie aktualnie śpiewanych słów na żywo.

FloatingLyrics przypomina w działaniu bąbelki znane z Facebookowego Messengera. Po wybraniu "bąbla" rozwija się okno (jego wielkość możemy edytować) w którym pojawia się tekst obecnie słuchanej piosenki. Interfejs programu został przetłumaczony, choć wciąż można w nim znaleźć fragmentu po angielsku.

Aplikacja wspiera logowanie do konta usługi musiXmatch dzięki czemu mamy dostęp do naszych ustawień i preferencji. Dostępna jest za darmo. To obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika wyszukiwania tekstów piosenek. Nawet jeżeli nie będziemy jej wykorzystywali jako odtwarzacza muzyki warto by znalazła się w naszej kolekcji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Streaming nie zastąpi playerów: 7 odtwarzaczy muzyki na Androida

121
OPROGRAMOWANIE 27.01.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Smartfon bez muzyki? To nie zdarza się już zbyt często. Rolę odtwarzacza naszych ulubionych utworów przejęły na siebie aplikacje serwisów streamingowych, takie jak Spotify. Ale co zrobić w sytuacji, gdy ktoś woli mieć swoją muzykę zawsze przy sobie, w pamięci smartfonu lub tabletu z Androidem? Mamy dla Was listę wartych uwagi odtwarzaczy muzycznych. Poszukiwania aplikacji do odtwarzania muzyki na Androida rozpoczęliśmy, bo... zmusiło nas do tego Google. Po raz kolejny zawiódł bowiem program Muzyka Google Play, który co prawda ma swoje zalety (np. wyświetlanie wgranych w chmurę Google…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.