Telegram na Androida z funkcją malowania własnych motywów

Telegram na Androida z funkcją malowania własnych motywów
21.02.2017 15:42
Telegram na Androida z funkcją malowania własnych motywów

Nie wszyscy twórcy komunikatorów są zapatrzeni w Snapchata tak jak Facebook i potrafią rozwijać swoje aplikacje dodając bardziej ciekawe nowości. Dobrym przykładem jest Telegram, jego użytkownicy mogą w końcu korzystać z funkcji niestandardowych motywów i dostosować wygląd komunikatora do siebie.

Na oficjalnym blogu, twórcy Telegrama oświadczają, że ich komunikator jest darmową i otwartą platformą. Ponadto wierzą oni, że użytkownicy ich usługi doskonale będą wiedzieli jak wykorzystać oferowaną im wolność wyboru. To właśnie z tego powodu, aplikacja otrzymała wsparcie dla niestandardowych kompozycji.

350195589415462849

Możliwość ustawienia własnego tematu otrzymali użytkownicy Androida, którzy stanowią 85% osób korzystających z komunikatora. Następny krok to zaimplementowanie motywów na innych, mniej popularnych platformach. Domyślnie w komunikatorze znalazł się ciemny motyw, który z pewnością docenimy podczas korzystania nocą.

W samej aplikacji znajdziemy także edytor motywów. Pozwala on na stworzenie własnych tematów, proces jest banalnie prosty, a swój projekt możemy potem udostępnić innym użytkownikom. Jeśli szukacie nowych tematów, to warto zajrzeć na kanał @AndroidThemes, na którym znajdziecie motywy zaprojektowane przez innych użytkowników.

350195589415659457

Nowa funkcja skierowana jest obecnie dla wersji na Androida. Osoby korzystające z edycji przeznaczonej na iOS-a muszą poczekać kilka tygodni.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)