Testy Samsunga w toku — polecamy pierwsze recenzje

Testy Samsunga w toku — polecamy pierwsze recenzje

Redakcja
31.01.2013 15:41

Za nami pierwsze tygodnie testów sprzętu Samsunga, które są pokłosiem ogłoszonej na tegorocznym HotZlocie współpracy dobrychprogramów z firmą Samsung. Tym razem jednak postanowiliśmy oddać testowanie w ręce naszej społeczności. Kilkunastu blogerów otrzymało więc całkiem atrakcyjne zestawy sprzętu Samsunga z poleceniem skrupulatnego znęcania się nad nimi przez sześć miesięcy. O efektach testów na bieżąco możecie czytać na łamach naszego bloga w specjalnym profilu agregującym.

Obraz

Testy w redakcyjnym labie, jakie wnikliwe by nie były, zawsze ograniczone są czasowo. Poza tym tylko testując sprzęt nawet przez dłuższy czas nie da się ustalić niuansów, które często najbardziej wpływają na jakość i komfort codziennego użytkowania. Co innego, gdy sprzęt dostaje się na pół roku — wtedy można pozwolić sobie na to, by rzeczywiście go używać, a nie tylko testować. Wówczas często pojawiają się obserwacje niemożliwe do poczynienia w testowym „labie”. Po ostatnim HotZlocie wspólnie z firmą Samsung spośród chętnych blogerów wytypowaliśmy tych, którzy pod koniec ubiegłego roku otrzymali zestaw rozmaitego sprzętu do testów. Celowo mówimy tu o zestawie, bo do jednej osoby wędrowało zwykle więcej gadżetów — taka taktyka umożliwia bowiem przetestowanie nie tylko samego urządzenia, ale także technologii pozwalających na współpracę poszczególnych gadżetów jednego producenta.

Choć testy rozpoczęły się dopiero niedawno, już teraz zapraszamy do lektury pierwszych recenzji i obserwacji naszych testerów. Szczególnie polecamy bardzo obszerny wpis na temat telewizora Smart TV 46" z serii 8 autorstwa użytkownika djfoxer. Również o telewizorze Smart TV, tyle że 40" z serii 7 pisze tfl, a dodatkowo bloger ten testuje Smart PC S-XE500T1C-2 — „tabletop”, czyli coś pomiędzy notebookiem i tabletem. command-dos z kolei zajął się swoim tabletem Galaxy Note 10.1. Na blogu użytkownika underface można przyjrzeć się pierwszym przymiarkom do ultrabooka S-NP530U3C-A04 z matrycą 13,3", o wadze 1,5 kg. Ten sam bloger opisuje także monitor SyncMaster T27B750 o dość nietypowym wyglądzie. W swoim charakterystycznym, lekkim i przyjemnym stylu testowany sprzęt — Galaxy Tab 2 oraz notebook S-NP550P7C — opisuje także MaxDemage. Polecamy szczególnie relację z pieczenia babeczek ;-) Oprócz „dużego” sprzętu Samsunga większe grono blogerów otrzymało także do testów kamery HMX-QF20 i HMX-W350. Są wśród nich Ave5, beduin75, deepone, lex_iuris, lucas__, lukasamd, MaxDemage, monczkin, mordzio i The_Game. Większość z nich swoje pierwsze wpisy na temat kamer już opublikowała.

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do śledzenia testów sprzętu Samsunga — nasi blogerzy przez kolejne miesiące systematycznie będą publikować kolejne obserwacje, przemyślenia i recenzje. Aby ułatwić odnalezienie tych materiałów w gąszczu innych wpisów blogowych, przygotowaliśmy specjalny profil agregujący testy Samsunga. Zachęcamy także do udzielania się w komentarzach pod wpisami, szykujemy z tej okazji jeszcze kilka niespodzianek :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)