uTorrent uTorrent 1.8.7

Strona główna Mac Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików P2P
Pobierz program

uTorrent, a w zasadzie μTorrent, to lekki i potężny zarazem klient sieci wymiany plików BitTorrent. Program pozwala na pobieranie na podstawie plików .torrrent i kanałów RSS, także z ograniczeniami prędkości i w określonych godzinach.

μTorrent jest programem bardzo lekkim i jego działanie jest nieodczuwalne dla reszty systemu. Podczas pobierania plików można ograniczyć osobno prędkość pobierania i prędkość, z jaką pliki będą udostępniane. W razie potrzeby można również zmienić porty, których używa do łączenia się z trackerami i innymi w Sieci. Można także wymusić szyfrowanie połączeń, skorzystać z serwera proxy i losować port przy połączeniach. W harmonogramie tygodniowym można wybrać godziny, w których pobieranie jest możliwe z pełną prędkością, z limitem bądź wcale oraz kiedy będzie działać jedynie udostępnianie plików.

Przy pobieraniu plików można w każdej chwili zmienić priorytet jednego z nich oraz wybrać, które pliki z listy mają być zapisane na dysku i gdzie.

μTorrent pozwala także na kontrolę zdalną po założeniu konta na stronie remote.utorrent.com. Po zalogowaniu na nią można korzystać z pilota w przeglądarce na dowolnym urządzeniu. Można także włączyć możliwość kontroli programu z przeglądarki bez pośrednictwa usługi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!