uTorrent 1.8.7

Strona główna Mac Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików P2P
Pobierz program

uTorrent, a w zasadzie μTorrent, to lekki i potężny zarazem klient sieci wymiany plików BitTorrent. Program pozwala na pobieranie na podstawie plików .torrrent i kanałów RSS, także z ograniczeniami prędkości i w określonych godzinach.

μTorrent jest programem bardzo lekkim i jego działanie jest nieodczuwalne dla reszty systemu. Podczas pobierania plików można ograniczyć osobno prędkość pobierania i prędkość, z jaką pliki będą udostępniane. W razie potrzeby można również zmienić porty, których używa do łączenia się z trackerami i innymi w Sieci. Można także wymusić szyfrowanie połączeń, skorzystać z serwera proxy i losować port przy połączeniach. W harmonogramie tygodniowym można wybrać godziny, w których pobieranie jest możliwe z pełną prędkością, z limitem bądź wcale oraz kiedy będzie działać jedynie udostępnianie plików.

Przy pobieraniu plików można w każdej chwili zmienić priorytet jednego z nich oraz wybrać, które pliki z listy mają być zapisane na dysku i gdzie.

μTorrent pozwala także na kontrolę zdalną po założeniu konta na stronie remote.utorrent.com. Po zalogowaniu na nią można korzystać z pilota w przeglądarce na dowolnym urządzeniu. Można także włączyć możliwość kontroli programu z przeglądarki bez pośrednictwa usługi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

RIAA chce, żeby μTorrent nie pobierał pirackich plików. Przeglądarki będą następne?

74
16.08.2015  •  Anna Rymsza

Organizacja RIAA ma kolejny pomysł na to, jak uniemożliwić użytkownikom sieci BitTorrent pobieranie pirackich materiałów. Po tym, jak na warsztat wzięła program μTorrent (znany także jako uTorrent) – najpopularniejszy klient sieci BitTorrent i prawdopodobnie najpopularniejszy program do wymiany plików w ogóle – ostrzy zęby na inne programy. Dwa tygodnie temu RIAA wysłała do obecnego właściciela μTorrenta, firmy BitTorrent Inc., list z prośbą o zablokowanie pobierania plików naruszających prawa autorskie. Z wspomnianego programu korzysta każdego miesiąca 150 milionów użytkowników i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza