MacOSInternet i komunikacjaTelefonia VoIPViber
Viber ikona

Viber18.5.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Viber to komunikator internetowy, który pozwala prowadzić rozmowy wideo, głosowe, przesyłać zdjęcia, wiadomości tekstowe i w postaci filmów, a także udostępniać swoje położenie znajomym. Jego zaletą jest możliwość korzystania z niego nie tylko na komputerze, ale także na smartfonach z systemami: iOS, Android, Windows Phone, Symbian, BlackBerry i Bada.

Przed aktywacją Vibera na komputerze należy zainstalować go i aktywować na smartfonie. Kod aktywacyjny dla klienta na Macu zostanie przysłany SMS-em.

Komunikator pozwala wysyłać rozmowy tekstowe i prowadzić dobrej jakości rozmowy wideo ze znajomymi, którzy używają Vibera. Program pobierze listę kontaktów z aplikacji mobilnej, która z kolei korzysta z książki adresowej telefonu. Przy kontaktach korzystających z Vibera pojawią się odpowiednie znaczki.

Viber pozwala także dzwonić na numery telefonu. Aby skorzystać z tej możliwości, trzeba doładować swoje konto Viber Out wybraną kwotą. Cennik połączeń do wybranych krajów znajduje się na stronie usługi. Można także skorzystać z jednego z publicznych pokoi, by dostawać codzienną porcję wiadomości, ciekawych choć bezużytecznych faktów z życia zwierząt bądź interesujących zdjęć.

Viber szczyci się nie tylko możliwością przesyłania zdjęć, ale także wysyłania znajomym naklejek. W kolekcji znajdziemy obrazki na każdą okazję, także z bohaterami, z którymi można się identyfikować. By rozmawiało się przyjemniej, można także zmienić tło okna czatu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 437
Data aktualizacji27 wrz 2022
Rozmiar pliku161.93 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Viber ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)