VolumeSync: synchronizuj głośność i wycisz filmik przed odtworzeniem

Strona głównaVolumeSync: synchronizuj głośność i wycisz filmik przed odtworzeniem
11.09.2017 17:49
VolumeSync: synchronizuj głośność i wycisz filmik przed odtworzeniem

Jeśli tuż po kliknięciu na filmik w aplikacji YouTube, chcieliście zmniejszyć głośność multimediów, to prawdopodobnie zbyt wczesne naciśnięcie przycisku regulacji głośności sprawiło, że przyciszyliście tylko dzwonek. Jak już przyzwyczaiły nas smartfony, rozwiązania tego problemu warto poszukać w sklepie z aplikacjami.

350204292193544129

Aplikacją, która sprawi, że naciskając przycisk regulacji głośności, zawsze wyciszymy głośność multimediów jest dostępny w naszej bazie VolumeSync. Jak sama nazwa podpowiada, aplikacja służy do synchronizacji ustawień głośności. Za pomocą suwaków możemy ustawić wspólne ustawienia dla powiadomień, multimediów, dźwięków systemowych czy budzika.

Po uruchomieniu VolumeSync należy włączyć synchronizację przesuwając górny suwak na pozycję On. Wybrać możemy jakie ustawienia dźwięku mają być połączone, przykładowo może to być dźwięk multimediów i budzika. Wracając do problemu przedstawionego we wstępie. Teraz po naciśnięciu przycisku regulacji głośności, także nawet jeśli zrobimy to zbyt wcześniej, to i tak zmniejszymy głośność odtwarzanego filmiku z YouTube.

350204292193740737

Oczywiście zastosowań VolumeSync może być więcej, nie musimy tylko ograniczać się do wspólnych ustawień dźwięku dla multimediów. Połączyć można przykładowo głośność notyfikacji z poziomem głośności budzika.

Aplikację VolumeSync znajdziecie w naszej bazie. Dostępna wersja skierowana jest na urządzenia działające pod kontrolą Androida 4.1 lub nowszego.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Komentarze (5)