Vuze ikona

Vuze5.7.6.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vuze, dawniej Azureus, to bardzo rozbudowany klient sieci BitTorrent z możliwością pobierania plików na podstawie kanałów RSS, wyszukiwania w programie oraz odtwarzania materiałów podczas pobierania.

W polach wyszukiwania w Vuze można wybierać słowa kluczowe, które są powiązane z poszukiwanym materiałem, oraz takie, które mają być wykluczone z wyszukiwania. To jedna z najlepszych wyszukiwarek w sieci BitTorrent. Ponadto można pobierać materiały na podstawie kanałów RSS automatycznie.

Vuze pozwala odtwarzać materiały, a płatna wersja programu umożliwia oglądanie jeszcze w czasie pobierania, bez czekania na zakończenie transferu, w jakości Full HD (1080p). Co ciekawe, program pozwala także konwertować filmy na potrzeby różnych urządzeń, jak tablety czy konsole. Ponadto pozwala łączyć się bezprzewodowo z różnego typu odbiornikami, na których można oglądać filmy. Co ważne, nie potrzeba do tego żadnej specjalistycznej wiedzy.

Pobieraniem można sterować zdalnie z pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Vuze daje także dostęp do sporej biblioteki darmowych materiałów

Udostępnij
Vuze 5.7.6.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 424
Data aktualizacji16 lis 2017
Rozmiar pliku66.15 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Vuze ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)