Watch Dogs z Season Pass, wersja PC gry będzie dodawana za darmo do kart NVIDIA

Watch Dogs z Season Pass, wersja PC gry będzie dodawana za darmo do kart NVIDIA

Watch Dogs z Season Pass, wersja PC gry będzie dodawana za darmo do kart NVIDIA
30.04.2014 11:27, aktualizacja: 01.05.2014 14:40

Niezwykle wyczekiwane Watch Dogs wreszcie zadebiutuje na rynku pod koniec maja i najnowsza gra Ubisoftu oczywiście musiała rozmienić się na drobne, czyli zestawy DLC. W związku z tym zapowiedziano Season Pass, czyli przepustkę sezonową, oferującą w obniżonej cenie dostęp do zestawu planowanych dla gry dodatków. Biorąc pakiet oszczędzamy 25% w stosunku do kupowania potem poszczególnych rozszerzeń osobno.

Watch_Dogs -- Season Pass trailer [PL]

Na początek Ubi zaserwuje nam całą osobną kampanię, w której wcielimy się w T-Bone'a, postać podstarzałego hakera doskonale kojarzoną z wypuszczanych dotąd zwiastunów dzieła. Akcja zostanie przeniesiona raczej w tereny podmiejskie. Do tego dojdą różnorakie nowe ubrania dla głównego bohatera Aidena Pearce'a, garść dodatkowych zadań do wykonania, DLC zainspirowane filmem Nietykalni (strój i wyposażenie z lat 20-tych zeszłego wieku) oraz tryb Conspiracy wyraźnie z kolei czerpiący z kultowego obrazu Oni żyją z 1988 roku. Wszystko za niecałe 20 dolarów.

Obraz

Jeżeli dla świetnej oprawy Watch Dogs nie chcecie kupować konsoli nowej generacji, ale za to macie jak najbardziej zamiar poszukać lepszej karty graficznej to być może skusi kogoś nowa oferta firmy NVIDIA. W porozumieniu z Ubisoftem dodawać ona będzie grę do swoich wybranych produktów. Promocja obejmuje karty GeForce GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 690, 760, 770, 780, 780 Ti, TITAN oraz TITAN Black. Swoją sprzętową gotowość na premierę tytułu każdy może sprawdzić na specjalnej stronie internetowej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)