AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieWeightWar – odchudzanie
WeightWar – odchudzanie ikona

WeightWar – odchudzanie2.10.21

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WeightWar – odchudzanie to aplikacja, która służy do codziennego monitorowania diety oraz wagi. Program pozwala wytyczyć cele (np. osiągnięcie określonej masy ciała) i pomaga na bieżąco monitorować postępy w ich realizacji.

Aplikacja umożliwia wygodne dodawanie danych o naszej wadze i diecie, a także o postępach, które wykonujemy na drodze do ustalonego celu dietetycznego. Możemy zapisywać w niej informacje o codziennych zmianach wagi, posiłkach, a także o odbytych ćwiczeniach. Każda grupa danych prezentowana jest oddzielnie (osobną kategorię przewidziano dla wagi, inną dla wpisów związanych dietą, kolejne zaś informują o statystykach i wyświetlają dane na wykresach dla danego dnia, tygodnia i miesiąca), co ułatwia analizowanie danych. W ten sposób aplikacja dość precyzyjnie obrazuje, jak zmienia się nasza waga i jaki wpływ na jej zmiany ma tryb życia oraz dieta. Przydatne są zwłaszcza wykresy, na których dokładnie widać, jakie były wahania naszej wagi. Dlatego warto pamiętać, że z aplikacji WeightWar – odchudzanie należy korzystać codziennie, by zyskać miarodajny i wiarygodny materiał porównawczy.

W aplikacji możemy podać podstawowe dane: o płci, wadze, wieku i wzroście. Dysponując tymi informacjami, WeightWar – odchudzanie obliczy nasze BMI (Body Mass Index, czyli współczynnik wzrostu do wagi) oraz BMR (współczynnik dziennego zapotrzebowania na kalorie).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentClevapps
Liczba pobrań322
Data aktualizacji9 cze 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
WeightWar – odchudzanie ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)