WhatsApp dla iOS-a i Androida wkrótce z usuwaniem wysłanych wiadomości

WhatsApp dla iOS-a i Androida wkrótce z usuwaniem wysłanych wiadomości

WhatsApp dla iOS-a i Androida wkrótce z usuwaniem wysłanych wiadomości
Oskar Ziomek
12.09.2017 14:55, aktualizacja: 12.09.2017 18:57

Edycja i usuwanie wysłanych wiadomości w wielu komunikatorach dostępne są od dawna. Do tej grupy już wkrótce dołączą mobilne wersje WhatsAppa dla Androida oraz iOS-a, bowiem jak donosi WABetaInfo na Twitterze, opcja usuwania wiadomości trafia właśnie do testów i w niedalekiej przyszłości zostanie udostępniona wszystkim.

Warto zauważyć, iż wiadomości będą znikać nie tylko z widoku konwersacji, ale także z powiadomień w systemach Android i iOS. Dzięki temu wiadomości, które dotrą do adresata i zostaną przez nadawcę usunięte jeszcze przed odebraniem, rzeczywiście przestaną być możliwe do odczytania.

DELETE FOR EVERYONE NEWS! [AVAILABLE SOON!] pic.twitter.com/GQ6eqbNvSn

— WABetaInfo (@WABetaInfo) 12 września 2017Pojawienie się możliwości ingerencji w historię konwersacji w WhatsAppie jest tematem, który pojawia się od dawna. Użytkownicy do tego typu rozwiązań jak dotąd podchodzili jednak z rozwagą: choć funkcję stworzono z myślą o poprawianiu literówek i innych błędów, pojawiają się obawy, czy ingerencja w wysłane już (i odczytane) wiadomości jest wobec rozmówcy uczciwa.

Na ten moment wciąż nie pojawia się informacja o terminie, w którym nowa funkcja w WhatsAppie zostanie u wszystkich włączona. Na Twitterze pojawiają się głosy użytkowników sugerujących, że i tak czekali już wystarczająco długo. Ponieważ jednak funkcjonalność ma być testowana już teraz, można przypuszczać, że do użytkowników tym razem trafi rzeczywiście niedługo.

Najnowsze wersje WhatsAppa można oczywiście pobrać z naszej bazy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)