Winamp for Android zaktualizowany i załatany

Winamp for Android zaktualizowany i załatany

Wojciech Cybulski
02.12.2010 10:40

Nullsoft załatał błędy odkryte w wydanej kilka dni temu aktualizacji Winampa dla systemu Google Android.

Winamp for Android po raz pierwszy ujrzał światło dzienne pod koniec października - wtedy to do rąk użytkowników trafiło wydanie beta tego popularnego odtwarzacza multimediów. Kilka dni temu aplikacja doczekała się sporej aktualizacji do wersji 0.9.2. Wśród nowości wprowadzonych do tego wydania warto wymienić mechanizm synchronizacji list odtwarzania poprzez połączenie Wi-Fi. Ponadto możliwe stało się odbieranie internetowych stacji radiowych, których w bazie programu jest ponad 40 tysięcy. Wraz z aktualizacją pojawiły się także nowe widgety pozwalające na kontrolowanie Winampa z ekranu głównego Androida. Aplikacja została także przetłumaczona na kilka nowych języków, wśród których niestety brakuje polskiego.

Okazało się jednak, że Winamp 0.9.2 nie jest wolny od błędów. Użytkowcy raportowali liczne problemy ze stabilnością aplikacji uruchomionej na urządzeniach Samsung Galaxy Tab i Dell Streak. Ponadto część osób korzystających z nowej funkcji radia internetowego miała kłopoty z nawiązaniem połączenia z wybranymi stacjami. O ile problemy ze stabilnością aplikacji udało się usunąć, o tyle nieprawidłowo działający moduł radia internetowego dalej stwarza problemy. Nullsoft zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem, jednak naprawienie wszystkich niedociągnięć zajmie nieco czasu.

Poprawiony Winamp 0.9.2 dla systemu Google Android jest dostępny do pobrania ze strony domowej projektu. Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe i może działać niestabilnie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)